Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


baner PELA

TABELA

MIEJSCE NAZWA ZESPOŁU ILOŚĆ
MECZÓW
MECZE PTY STOSUNEK BRAMEK
ZWYC. REMISY POR.
1 PUB Sąsiedzi 20 15 1 4 46 79:31
2 Metrotest 20 14 2 4 44 72:40
3 PBG Jankowiak 20 13 2 5 41 86:45
4 Kamel Team 20 13 0 7 39 63:43
5 AS-TRANS 20 11 3 6 36 82:50
6 AKS Stokrotki 20 10 4 6 34 66:52
7 EL Skład 21 8 3 10 27 55:55
8 Strażak 19 8 2 9 26 67:67
9 U-99 20 5 3 12 18 50:74
10 Beerteam 21 2 1 18 7 25:111
11 KAM 21 6 0 15 18 43:87
12 AC Helloween 20 4 3 13 15 27:54

*zespoły AC Helloween i KAM zostały wycofane z rozgrywek

 WYNIKI

NR GOSPODARZE GOŚCIE WYNIKI
I runda II runda
12. kolejka
1 AC Helloween U-99 3:2 (1:0) 0:3 w.o.
2 AS-TRANS Strażak 10:2 (3:1) 3:2 (2:1)
3 AKS Stokrotki PBG Jankowiak 1:2 (0:2) 3:7 (1:1)
4 Beerteam Metrotest 2:7 (2:4) 1:3 (0:1)
5 EL Skład Kamel Team 2:4 (1:2) 3:5 (1:1)
6 KAM PUB Sąsiedzi 0:8 (0:4) 0:3 w.o.
13. kolejka
7 U-99 PUB Sąsiedzi 0:5 (0:2) 4:5 (1:3)
8 Kamel Team KAM 5:3 (2:0) 2:3 (1:1) 
9 Metrotest EL Skład 2:1 (0:1) 3:1 (1:1)
10 PBG Jankowiak Beerteam 8:0 (2:0) 8:1 (3:1)
11 Strażak AKS Stokrotki 6:7 (4:3) 2:4 (2:2)
12 AC Helloween AS-TRANS 4:4 (3:1) 0:3 w.o.
14. kolejka
13 AS-TRANS U-99 5:2 (2:1) 5:2 (3:1)
14 AKS Stokrotki AC Helloween 2:2 (1:1) 3:0 w.o.
15 Beerteam Strażak 1:12 (0:4) 3:5 (0:1)
16 EL Skład PBG Jankowiak 1:1 (0:0) 3:1 (1:0)
17 KAM Metrotest 2:6 (1:2) 2:6 (0:1)
18 PUB Sąsiedzi Kamel Team 2:1 (2:1) 0:1 (0:1)
15. kolejka
19 U-99 Kamel Team 1:4 (0:2) 3:5 (0:2)
20 Metrotest PUB Sąsiedzi 4:6 (3:2) 1:2 (0:0)
21 PBG Jankowiak KAM 2:3 (0:2) 6:1 (2:0)
22 Strażak EL Skład 7:3 (2:3) 0:3 w.o.
23 AC Helloween Beerteam 3:0 w.o. 0:3 w.o.
24 AS-TRANS AKS Stokrotki 2:3 (2:0) 4:7 (2:5)
16. kolejka
25 AKS Stokrotki U-99 2:3 (1:1) 1:1 (0:0)
26 Beerteam AS-TRANS 2:9 (1:3) 0:8 (0:3)
27 EL Skład AC Helloween 2:1 (1:1) 3:0 w.o.
28 KAM Strażak 2:6 (2:3) 2:5 (2:2)
29 PUB Sąsiedzi PBG Jankowiak 7:1 (2:0) 4:2 (1:0)
30 Kamel Team Metrotest 1:3 (0:0) 0:4 (0:3)
17. kolejka
31 U-99 Metrotest 1:5 (1:2) 2:8 (1:1)
32 PBG Jankowiak Kamel Team 3:1 (1:1) 0:3 w.o.
33 Strażak PUB Sąsiedzi 1:1 (0:0) 4:3 (2:1)
34 AC Helloween KAM 7:2 (2:1) 0:3 w.o.
35 AS-TRANS EL Skład 3:5 (1:1) 4:1 (3:1)
36 AKS Stokrotki Beerteam 2:0 (0:0) 6:0 (1:0)
18. kolejka
37 Beerteam U-99 2:10 (1:5) 3:3 (2:0)
38 EL Skład AKS Stokrotki 3:3 (1:2) 3:3 (2:1)
39 KAM AS-TRANS 0:8 (0:2) 0:3 w.o.
40 PUB Sąsiedzi AC Helloween 3:0 w.o. 3:0 w.o.
41 Kamel Team Strażak 4:5 (3:3)  
42 Metrotest PBG Jankowiak 3:4 (2:2) 1:8 (1:2)
19. kolejka
43 U-99 PBG Jankowiak 4:5 (1:3) 1:7 (0:3)
44 Strażak Metrotest 1:2 (0:1) 0:3 w.o.
45 AC Helloween Kamel Team 3:2 (1:0) 0:3 w.o.
46 AS-TRANS PUB Sąsiedzi 0:5 (0:4) 4:3 (3:2)
47 AKS Stokrotki KAM 6:2 (0:1) 3:0 w.o.
48 Beerteam EL Skład 0:5 (0:2) 0:3 w.o.
20. kolejka
49 EL Skład U-99 2:3 (1:1) 2:3 (0:2)
50 KAM Beerteam 8:2 (4:2) 0:3 w.o.
51 PUB Sąsiedzi AKS Stokrotki 4:1 (3:1) 2:4 (1:1)
52 Kamel Team AS-TRANS 3:1 (3:1) 5:2 (2:1)
53 Metrotest AC Helloween 2:2 (0:1) 3:0 w.o.
54 PBG Jankowiak Strażak 3:1 (1:1) 10:4 (4:1)
21. kolejka
55 U-99 Strażak 2:2 (2:0)  
56 AC Helloween PBG Jankowiak 1:6 (1:3)  
57 AS-TRANS Metrotest 2:2 (0:2)  
58 AKS Stokrotki Kamel Team 3:5 (0:3)  
59 Beerteam PUB Sąsiedzi 0:8 (0:5)  
60 EL Skład KAM 2:5 (1:2) 4:2 (3:2)
22. kolejka
61 KAM U-99 3:0 w.o.  
62 PUB Sąsiedzi EL Skład 5:3 (3:3)  
63 Kamel Team Beerteam 6:1 (2:1) 3:1 (2:1)
64 Metrotest AKS Stokrotki 4:2 (1:1)  
65 PBG Jankowiak AS-TRANS 2:2 (1:1)  
66 Strażak AC Helloween 2:1 (1:0)  
UWAGA! Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…