Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


baner PELA

TABELA

MIEJSCE NAZWA ZESPOŁU ILOŚĆ
MECZÓW
MECZE PTY STOSUNEK BRAMEK
ZWYC. REMISY POR.
1 PUB Sąsiedzi 11 10 1 0 31 54:11
2 PBG Jankowiak 11 7 2 2 23 37:24
3 Metrotest 11 7 2 2 23 40:24
4 Kamel Team 11 6 0 5 18 36:27
5 Strażak 11 5 2 4 17 45:36
6 AS-TRANS 11 4 3 4 15 46:30
7 AC Helloween 11 4 3 4 15 27:27
8 AKS Stokrotki 11 4 2 5 14 32:33
9 KAM 11 4 0 7 12 30:52
10 EL Skład 11 3 2 6 11 29:34
11 U-99 11 3 1 7 10 28:38
12 Beerteam 11 0 0 11 0 10:72

 

 WYNIKI

NR GOSPODARZE GOŚCIE WYNIKI
I runda II runda
1. kolejka
1 AC Helloween U-99 3:2 (1:0)  
2 AS-TRANS Strażak 10:2 (3:1)  
3 AKS Stokrotki PBG Jankowiak 1:2 (0:2)  
4 Beerteam Metrotest 2:7 (2:4)  
5 EL Skład Kamel Team 2:4 (1:2)  
6 KAM PUB Sąsiedzi 0:8 (0:4)  
2. kolejka
7 U-99 PUB Sąsiedzi 0:5 (0:2)  
8 Kamel Team KAM 5:3 (2:0)  
9 Metrotest EL Skład 2:1 (0:1)  
10 PBG Jankowiak Beerteam 8:0 (2:0)  
11 Strażak AKS Stokrotki 6:7 (4:3)  
12 AC Helloween AS-TRANS 4:4 (3:1)  
3. kolejka
13 AS-TRANS U-99 5:2 (2:1)  
14 AKS Stokrotki AC Helloween 2:2 (1:1)  
15 Beerteam Strażak 1:12 (0:4)  
16 EL Skład PBG Jankowiak 1:1 (0:0)  
17 KAM Metrotest 2:6 (1:2)  
18 PUB Sąsiedzi Kamel Team 2:1 (2:1)  
4. kolejka
19 U-99 Kamel Team 1:4 (0:2)  
20 Metrotest PUB Sąsiedzi 4:6 (3:2)  
21 PBG Jankowiak KAM 2:3 (0:2)  
22 Strażak EL Skład 7:3 (2:3)  
23 AC Helloween Beerteam 3:0 w.o.  
24 AS-TRANS AKS Stokrotki 2:3 (2:0)  
5. kolejka
25 AKS Stokrotki U-99 2:3 (1:1)  
26 Beerteam AS-TRANS 2:9 (1:3)  
27 EL Skład AC Helloween 2:1 (1:1)  
28 KAM Strażak 2:6 (2:3)  
29 PUB Sąsiedzi PBG Jankowiak 7:1 (2:0)  
30 Kamel Team Metrotest 1:3 (0:0)  
6. kolejka
31 U-99 Metrotest 1:5 (1:2)  
32 PBG Jankowiak Kamel Team 3:1 (1:1)  
33 Strażak PUB Sąsiedzi 1:1 (0:0)  
34 AC Helloween KAM 7:2 (2:1)  
35 AS-TRANS EL Skład 3:5 (1:1)  
36 AKS Stokrotki Beerteam 2:0 (0:0)  
7. kolejka
37 Beerteam U-99 2:10 (1:5)  
38 EL Skład AKS Stokrotki 3:3 (1:2)  
39 KAM AS-TRANS 0:8 (0:2)  
40 PUB Sąsiedzi AC Helloween 3:0 w.o.  
41 Kamel Team Strażak 4:5 (3:3)  
42 Metrotest PBG Jankowiak 3:4 (2:2)  
8. kolejka
43 U-99 PBG Jankowiak 4:5 (1:3)  
44 Strażak Metrotest 1:2 (0:1)  
45 AC Helloween Kamel Team 3:2 (1:0)  
46 AS-TRANS PUB Sąsiedzi 0:5 (0:4)  
47 AKS Stokrotki KAM 6:2 (0:1)  
48 Beerteam EL Skład 0:5 (0:2)  
9. kolejka
49 EL Skład U-99 2:3 (1:1)  
50 KAM Beerteam 8:2 (4:2)  
51 PUB Sąsiedzi AKS Stokrotki 4:1 (3:1)  
52 Kamel Team AS-TRANS 3:1 (3:1)  
53 Metrotest AC Helloween 2:2 (0:1)  
54 PBG Jankowiak Strażak 3:1 (1:1)  
10. kolejka
55 U-99 Strażak 2:2 (2:0)  
56 AC Helloween PBG Jankowiak 1:6 (1:3)  
57 AS-TRANS Metrotest 2:2 (0:2)  
58 AKS Stokrotki Kamel Team 3:5 (0:3)  
59 Beerteam PUB Sąsiedzi 0:8 (0:5)  
60 EL Skład KAM 2:5 (1:2)  
11. kolejka
61 KAM U-99 3:0 w.o.  
62 PUB Sąsiedzi EL Skład 5:3 (3:3)  
63 Kamel Team Beerteam 6:1 (2:1)  
64 Metrotest AKS Stokrotki 4:2 (1:1)  
65 PBG Jankowiak AS-TRANS 2:2 (1:1)  
66 Strażak AC Helloween 2:1 (1:0)  
UWAGA! Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…