Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


baner PELA

Terminarz Piłkarskiej Elbląskiej Ligi Amatorów HYDROBUD

 Terminarz rundy jesiennej sezonu 2018/2019

GODZ. GOSPODARZE GOŚCIE
18.09.2018 r. wtorek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
18:00 KAM PUB Sąsiedzi
18:35 Beerteam Metrotest
19:10 AS-TRANS Strażak
19.09.2018 r. środa Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
18:00 EL Skład Kamel Team
18:35 AKS Stokrotki PBG Jankowiak
19:10 AC Helloween U-99
24.09.2018 r. poniedziałek Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
18:00 U-99 PUB Sąsiedzi
18:35 PBG Jankowiak Beerteam
19:10 Metrotest EL Skład
25.09.2018 r. wtorek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
18:00 Strażak AKS Stokrotki
18:35 AC Helloween AS-TRANS
19:10 Kamel Team KAM
26.09.2018 r. środa Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
18:00 EL Skład PBG Jankowiak
18:35 AS-TRANS U-99
19:10 AKS Stokrotki AC Helloween
28.09.2018 r. piątek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
18:00 KAM Metrotest
18:35 PUB Sąsiedzi Kamel Team
19:10 Beerteam Strażak
01.10.2018 r. poniedziałek Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
18:00 U-99 Kamel Team
18:35 AS-TRANS AKS Stokrotki
19:10 PBG Jankowiak KAM
02.10.2018 r. wtorek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
18:00 Metrotest PUB Sąsiedzi
18:35 Strażak EL Skład
19:10 AC Helloween Beerteam
03.10.2018 r. środa Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
18:00 EL Skład AC Helloween
18:35 Beerteam AS-TRANS
19:10 AKS Stokrotki U-99
05.10.2018 r. piątek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
18:00 KAM Strażak
18:35 Kamel Team Metrotest
19:10 PUB Sąsiedzi PBG Jankowiak
08.10.2018 r. poniedziałek Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
18:00 U-99 Metrotest
18:35 PBG Jankowiak Kamel Team
19:10 AS-TRANS EL Skład
09.10.2018 r. wtorek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
18:00 AC Helloween KAM
18:35 Strażak PUB Sąsiedzi
19:10 AKS Stokrotki Beerteam
10.10.2018 r. środa Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
18:00 Metrotest PBG Jankowiak
18:35 EL Skład AKS Stokrotki
19:10 Beerteam U-99
12.10.2018 r. piątek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
18:00 PUB Sąsiedzi AC Helloween
18:35 Kamel Team Strażak
19:10 KAM AS-TRANS
15.10.2018 r. poniedziałek Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
18:00 U-99 PBG Jankowiak
18:35 AKS Stokrotki KAM
19:10 Beerteam EL Skład
16.10.2018 r. wtorek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
18:00 AS-TRANS PUB Sąsiedzi
18:35 AC Helloween Kamel Team
19:10 Strażak Metrotest
17.10.2018 r. środa Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
18:00 EL Skład U-99
18:35 Metrotest AC Helloween
19:10 PUB Sąsiedzi AKS Stokrotki
19.10.2018 r. piątek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
18:00 Kamel Team AS-TRANS
18:35 PBG Jankowiak Strażak
19:10 KAM Beerteam
22.10.2018 r. poniedziałek Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
18:00 AS-TRANS Metrotest
18:35 EL Skład KAM
19:10 AC Helloween PBG Jankowiak
23.10.2018 r. wtorek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
18:00 U-99 Strażak
18:35 Beerteam PUB Sąsiedzi
19:10 AKS Stokrotki Kamel Team
24.10.2018 r. środa Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
18:00 Metrotest AKS Stokrotki
18:35 PBG Jankowiak AS-TRANS
19:10 KAM U-99
26.10.2018 r. piątek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
18:00 PUB Sąsiedzi EL Skład
18:35 Strażak AC Helloween
19:10 Kamel Team Beerteam
UWAGA! Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…