Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


baner PELA

Tabela strzelców Piłkarskiej Elbląskiej Ligi Amatorów HYDROBUD

LP NAZWISKO i IMIĘ ZESPÓŁ BRAMKI W KOLEJCE
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 Suma
1 Nowicki Tomasz AS-TRANS 2   2 1 4 2 1 4 4 3 1   3 51
2 Ziemski Kacper AC Helloween 3 3 2 2 1   2 8   3 1   1 43
3 Zboch Łukasz AKS Stokrotki 4 3 2 2     2 3   3 1 2   33
4 Kołecki Piotr AKS Stokrotki 2 3   1   1 1       2     20
5 Siemaszko Adam AS-TRANS       1 1       4         18
6 Prusak Radosław Metrotest     3   1     1           17
7 Peret Grzegorz PUB Sąsiedzi 1   2 2 2 1 1       2     17
8 Czarnecki Damian AC Helloween 2 1 2         2           16
9 Ziemczonek Artur EL Skład     3 1 1 1       1       16
10 Lipiński Mateusz PBG Jankowiak       1 1 2     1     2   16
11 Sztybor Krzysztof PUB Sąsiedzi         1 1             2 16
13 Truskolaski Bartosz Kamel Team     1   1     3 1         15
12 Czajka Daniel U-99 1   1       1 1   2       15
14 Bałdyga Piotr AKS Stokrotki 3         2 1       1     13
15 Strach Martin Metrotest                           13
16 Jachimowicz Mateusz Metrotest         1 1   1   3 2   2 13
17 Chmielecki Paweł PUB Sąsiedzi   2 1 1   1 1       2     13
18 Nowicki Patryk AS-TRANS       1                 2 12
19 Kuszyk Radosław EL Skład                     1 2   12
20 Skalski Adrian JZK Wiarus     1           2   2     12
21 Jarzębowski Patryk Kamel Team       2   1 1     1       12
22 Korzeb Wiesław Metrotest     1     1 1     1     3 12
23 Światkowski Piotr PBG Jankowiak 1         1     2         12
24 Bandurski Tomasz U-99         1       1   3 2   12
25 Filipowicz Tomasz PUB Sąsiedzi 2   1           2 1       11
30 Glonkowski Kacper PUB Sąsiedzi 1   1 1   1         1     11
35 Nawrocki Szymon JZK Wiarus         1   1   1   1 2 1 10
26 Gryz Mariusz KAM     3 1   1               10
27 Lachowicz Maciej PBG Jankowiak       2                   10
28 Kwiatkowski Dawid AC Helloween   1     1     1     2     9
31 Wilk Piotr Gracze       1 1 1               9
32 Bocoń Michał JZK Wiarus   1         1 1           9
33 Tomaszewski Damian Kamel Team 1     1   1       2       9
34 Sobierajski Maciej Kamel Team 1     1 1       1     2   9
36 Grzybek Michał JZK Wiarus   1         1 2 1         8
37 Stemporzecki Łukasz JZK Wiarus     1     2         1 1   8
38 Kasprzyk Robert KAM     2     2   1         1 8
39 Kamiński Łukasz Kamel Team       3   1       1   3   8
40 Piotrowski Kamil PUB Sąsiedzi                           8
41 Trochowski Andrzej U-99         1 1   1 1 3       8
42 Drewek Sebastian U-99   1   1   3     1   2     8
43 Rudzianiec Jakub AC Helloween               3     1     7
44 Sowa Piotr AWANGARDA                   2       7
45 Kaczmarczyk Łukasz EL Skład                           7
51 Wandyk Dawid PUB Sąsiedzi 1   1 1     1   1       1 7
46 Nowak Daniel AC Helloween       1                   6
47 Cybula Bartek AC Helloween               2 1         6
48 Haryński Jakub AKS Stokrotki 1       1 1             1 6
49 Olejnik Krzysztof Gracze         2                 6
50 Brzeziński Mateusz KAM 1 1       1         2     6
52 Czyżak Jakub Metrotest                 1         6
53 Nowak Mateusz PBG Jankowiak         1                 6
54 Tytek Adrian PBG Jankowiak           1         1 1   6
55 Pawłowski Sebastian PBG Jankowiak                   1 3   2 6
56 Żmijewski Kamil U-99     1   1   1 1     2     6
57 Towarek Sebastian AWANGARDA 1       1   1             5
58 Gira Paweł EL Skład   4 1                     5
59 Huber Michał Gracze       1         1         5
60 Proch Łukasz JZK Wiarus     1                     5
61 Szczepański Tomasz JZK Wiarus     2         1           5
62 Klimczak Mateusz KAM               1         2 5
63 Kopeć Przemysław Kamel Team       1                   5
64 Woźniak Jakub Kamel Team               1   1       5
65 Nadachewicz Patryk Kamel Team                       2   5
66 Płachecki Bartosz Metrotest     1         1     1   1 5
67 Malinowski Łukasz PUB Sąsiedzi     1     1       1 1     5
68 Szydłowski Andrzej U-99         2 1               5
90 Czurakowski Robert AKS Stokrotki                           4
69 Syroka Kamil AS-TRANS         3   1             4
70 Olszewski Roman AS-TRANS                   1       4
71 Bożyczko Marcin AWANGARDA                           4
72 Barczewski Paweł AWANGARDA     1   1       1         4
73 Soboń Patryk AWANGARDA 1                 1       4
74 Górczyński Kuba AWANGARDA               1     1     4
75 Hajdukonis Jakub Gracze     1         1           4
76 Arsamowicz Rafał KAM   1           1 1   1     4
77 Życki Paweł PBG Jankowiak                       1   4
78 Rentflejsz Marcin PBG Jankowiak           1           2   4
79 Zieliński Paweł PUB Sąsiedzi             1     1 1     4
80 Stawiak Sebastian AC Helloween               1     1     3
81 Szwarc Tomasz AS-TRANS                           3
82 Makowski Tomasz EL Skład   1                       3
83 Matczuk Przemysław EL Skład                 1         3
84 Kocięba Daniel EL Skład                       1   3
85 Szematowicz Krzysztof KAM                           3
86 Minda Piotr KAM                     1     3
87 Rojek Łukasz Kamel Team 1               1         3
88 Boniecki Wojciech Metrotest         1       1         3
89 Bandurski Bartosz U-99                           3
91 Klemens Arkadiusz AC Helloween                           2
92 Chodziński Robert AKS Stokrotki 1                         2
93 Sosnowski Grzegorz AKS Stokrotki 1         1               2
94 Kurowski Adam AS-TRANS       1     1             2
95 Masztaler Mark AWANGARDA                           2
96 Bagiński Adam AWANGARDA                       1   2
97 Żuraw Piotr AWANGARDA                         1 2
98 Cudzewski Sławomir EL Skład                           2
99 Głowacki Mateusz EL Skład         1     1           2
100 Huber Mateusz Gracze   1                       2
101 Mazurowski Łukasz Gracze         1       1         2
102 Stryjewski Daniel Gracze             1       1     2
103 Danielewicz Piotr Gracze                 1   1     2
115 Kowalski Mateusz JZK Wiarus                         1 2
104 Klimczak Patryk KAM                           2
105 Cetliński Miron KAM                           2
106 Piwawarewicz Adriej KAM 1                       1 2
107 Bergius Damian Kamel Team                           2
108 Olbryś Daniel Kamel Team       2                   2
109 Heidner Kamil Metrotest     2                     2
110 Siuciak Bartek PBG Jankowiak                           2
111 Jankowiak Grzegorz PBG Jankowiak 1                         2
112 Nagerski Mirosław U-99           1       1       2
113 Ciężkowski Zbigniew PUB Sąsiedzi                         2 2
114 Korkliniewski Zbigniew AC Helloween                           1
116 Olszewski Daniel AC Helloween                           1
117 Ambrotko Filip AC Helloween               1           1
118 Sieńczak Piotr AKS Stokrotki                           1
119 Glod Leonard AKS Stokrotki 1                         1
120 Łoś Piotr AS-TRANS                           1
121 Wilczyński Konrad AWANGARDA       1                   1
122 Brzozowski Tomasz AWANGARDA                   1       1
123 Grabowski Mariusz EL Skład 1                         1
131 Taraszkiewicz Henryk EL Skład     1                     1
124 Wylaź Paweł Gracze                           1
125 Skocki Potr Gracze                           1
126 Kuszyk Marek Gracze                           1
127 Stryjewski Michał Gracze                           1
128 Palczewski Radosław Gracze                           1
129 Wilk Mateusz Gracze               1           1
130 Jurewicz Grzegorz JZK Wiarus             1             1
132 Makarewicz Wojciech JZK Wiarus                 1         1
133 Nieroda Łukasz JZK Wiarus                 1         1
134 Wiernicki Piotr KAM                           1
135 Zdyb Piotr KAM     1                     1
136 Siwek Damian KAM                     1     1
137 Janta-Lipiński Mirosław Kamel Team                           1
138 Dreszler Mariusz Metrotest                           1
139 Pietrzkiewicz Wojciech Metrotest                           1
140 Boros Cezary Metrotest                           1
141 Banaszek Krzysztof Metrotest                           1
142 Jodziałło Tomasz Metrotest                     1     1
143 Nitkiewicz Wojciech PBG Jankowiak                           1
144 Lenart Łukasz PBG Jankowiak                           1
187 Szczepański Krystian PGB Jankowiak                           1
145 Wojtaś Marcin PUB Sąsiedzi                           1
146 Figurski Wojciech PUB Sąsiedzi         1                 1
147 Kacała Paweł PUB Sąsiedzi       1                   1
148 Zagórski Tomasz U-99                           1
149 Siedlecki Marcin U-99         1                 1
150 Wielgat Marcin Metrotest                         1 1
151 Gliński Sebastian PUB Sąsiedzi                         1 1


UWAGA! Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…