Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


baner PELA

Tabela strzelców Piłkarskiej Elbląskiej Ligi Amatorów HYDROBUD

LP NAZWISKO i IMIĘ ZESPÓŁ BRAMKI W KOLEJCE
12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Suma
1 Nowicki Tomasz AS-TRANS     3 1 6 3           35
2 Prusak Radosław Metrotest   3 4   2 5           25
3 Zboch Łukasz AKS Stokrotki   1   2   3           23
4 Kuszyk Radosław EL Skład   1 1     1           15
5 Wojtas Bogdan Strażak     2     3           15
6 Filipowicz Tomasz PUB Sąsiedzi       1               14
7 Budziwojski Łukasz Strażak   2     2             14
8 Kurzac Paweł KAM   2 1                 12
9 Gniłka Bartosz AKS Stokrotki       4   2           11
10 Jachimowicz Mateusz Metrotest     1   1 1           11
11 Rafalski Patryk PUB Sąsiedzi   1       2           11
13 Sobierajski Maciej Kamel Team       2   1           9
12 Pietrzkiewicz Wojciech Metrotest         1             9
14 Żmijewski Kamil U-99   1                   9
15 Ziemski Kacper AC Helloween                       8
16 Glonkowski Kacper Kamel Team                       8
17 Czub Szymon PBG Jankowiak       2 1             8
18 Gortatowski Ariel PBG Jankowiak   5 1 1 1             8
19 Trochowski Marcin U-99     1                 8
20 Derewek Sebastian U-99   2 1 1   2           8
21 Nowicki Patryk AS-TRANS       1   1           7
22 Ziemczonek Artur EL Skład     1                 7
23 Nadachewicz Patryk Kamel Team     1     1           7
24 Lipiński Mateusz PBG Jankowiak                       7
25 Światkowski Piotr PBG Jankowiak                       7
30 Peret Grzegorz PUB Sąsiedzi   1   1               7
35 Trochowski Andrzej U-99   1   1               7
26 Bałdyga Piotr AKS Stokrotki           1           6
27 Pivovarewich Adriej KAM     1                 6
28 Kopeć Przemysław Kamel Team   1                   6
31 Jarzębowski Patryk Kamel Team       2               6
32 Czyżak Jakub Metrotest       1               6
33 Truskolaski Bartosz PUB Sąsiedzi   2                   6
34 Peret Mateusz PUB Sąsiedzi         2 1           6
36 Brzezicki Szymon Strażak                       6
37 Szucki Krystian Strażak                       6
38 Bandurski Tomasz U-99                       6
39 Siemaszko Adam AS-TRANS       1               5
40 Nazarek Damian AS-TRANS     1                 5
41 Kasprzyk Robert KAM         1             5
42 Lachowicz Maciej PBG Jankowiak                       5
43 Chmielewski Paweł PUB Sąsiedzi   1     2             5
44 Ramsz Grzegorz Strażak                       5
45 Kołecki Piotr AKS Stokrotki   1   1 1             4
51 Krolik Damian AS-TRANS                       4
46 Olszewski Roman AS-TRANS     1   2             4
47 Kocięba Daniel EL Skład                       4
48 Matczuk Przemysław EL Skład     1                 4
49 Całka Mateusz Metrotest     1                 4
50 Sznajder Jakub PBG Jankowiak   1   1               4
52 Rogala Jan PBG Jankowiak   1   1               4
53 Wandyk Dawid PUB Sąsiedzi                       4
54 Kacała Paweł PUB Sąsiedzi                       4
55 Chwoszcz Maciej Strażak     2                 4
56 Kwiatkowski Dawid AC Helloween                       3
57 Stolarczyk Karol AC Helloween                       3
58 Szwarc Tomasz AS-TRANS                       3
59 Pałeczko Daniel Beerteam     1                 3
60 Ignaciuk Jakub Beerteam   1                   3
61 Żurawski Kacper Beerteam     1                 3
62 Klimczak Mateusz KAM                       3
63 Tomaszewski Damian Kamel Team   1                   3
64 Olbryś Daniel Kamel Team           2           3
65 Jakubowski Jakub Metrotest                       3
66 Pawłowski Sebastian PBG Jankowiak                       3
67 Bożek Marcin PUB Sąsiedzi                       3
68 Chełkowski Jakub Strażak         2             3
90 Czarnecki Damian AC Helloween                       2
69 Rudzianiec Jakub AC Helloween                       2
70 Dzieżyc Jakub AC Helloween                       2
71 Sosnowski Grzegorz AKS Stokrotki   1                   2
72 Haryński Jakub AKS Stokrotki   1                   2
73 Tytek Adrian AS-TRANS       1               2
74 Wiącek Dawid Beerteam                       2
75 Kaczmarczyk Łukasz EL Skład                       2
76 Gryz Mariusz KAM                       2
77 Tyburski Karol KAM                       2
78 Włodarczyk Mariusz KAM                       2
79 Kamiński Łukasz Kamel Team                       2
80 Walas Gabriel PBG Jankowiak                       2
81 Jankowiak Grzegorz PBG Jankowiak                       2
82 Życki Paweł PBG Jankowiak   1   1               2
83 Zieliński Paweł PUB Sąsiedzi                       2
84 Kozioł Krzysztof Strażak                       2
85 Roman Marek Strażak           1           2
86 Mroczek Patryk U-99       1 1             2
87 Czarnuch Marcin Strażak         2             2
88 Płachecki Bartosz Metrotest           2           2
89 Rostankowski Damian AC Helloween                       1
91 Nowak Daniel AC Helloween                       1
92 Ambrożko Filip AC Helloween                       1
93 Czurakowski Robert AKS Stokrotki                       1
94 Kurowski Adam AS-TRANS                       1
95 Gierczak Bartłomiej Beerteam                       1
96 Sójka Michał Beerteam                       1
97 Mazurowski Kacper Beerteam     1                 1
98 Głowacki Mateusz EL Skład                       1
99 Rzeczycki Dominik EL Skład                       1
100 Górski Paweł KAM   1                   1
101 Bergius Damian Kamel Team                       1
102 Woźniak Jakub Kamel Team                       1
103 Janta-Lipiński Mirosław Kamel Team       1               1
115 Filipczyk Dominik Metrotest                       1
104 Włodarczyk Krzysztof Metrotest                       1
105 Kisielewski Daniel PBG Jankowiak                       1
106 Megger Grzegorz PBG Jankowiak                       1
107 Malinowski Łukasz PUB Sąsiedzi                       1
108 Włodarczyk Krzysztof PUB Sąsiedzi                       1
109 Białoszewski Robert Strażak                       1
110 Rudzki Mieczysław U-99                       1
111 Szewczyk Kamil KAM         1             1


UWAGA! Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…