Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


baner PELA

Składy zespołów Piłkarskiej Elbląskiej Ligi Amatorów HYDROBUD sezon 2019/2020

(kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

AKS Stokrotki   AS-TRANS
       
1 Bałdyga Piotr   1 Korzeb Wiesław
2 Bielecki Maciej   2 Kowzan Robert
3 Bralewski Zdzisław   3 Kurowski Adam
4 Chodziński Robert   4 Nossowski Jerzy
5 Czurakowski Robert   5 Nowicki Patryk
6 Drewek Sebastian   6 Nowicki Tomasz
7 Glod Leonard   7 Olszewski Roman
8 Gniłka Bartosz   8 Usel Dariusz
9 Haryński Jakub   9 Rypiński Dariusz
10 Jankowski Piotr   10 Siemaszko Adam
11 Kołecki Piotr   11 Tytek Adrian 
12 Obrębski Włodzimierz   12 Wewersowicz Paweł
13 Rakoczy Michał   13 Zabłocki Damian
14 Sieńczak Piotr      
15 Sosnowski Grzegorz      
16 Stachura Tomasz      
17 Zboch Łukasz      
         
EL Skład   Elektrycy
       
1 Cudzewski Sławomir   1 Bryl Mateusz
2 Drozda Adrian   2 Bryl Maciej
3 Duda Mariusz   3 Chęsy Tomasz
4 Gliński Sebastian   4 Chojnicki Miłosz
5 Grabowski Mariusz   5 Damnic Tomasz
6 Heida Kamil   6 Gałecki Tomasz
7 Jabłoński Mateusz   7 Kaczyński Patryk
8 Jurewicz Grzegorz   8 Kurkiewicz Patryk
9 Kaczmarczyk Łukasz   9 Nocoń Łukasz
10 Kocięba Daniel   10 Przekaza Patryk
11 Kuszyk Radosław   11 Rogala Jan
12 Makowski Tomasz   12 Rogala Marcin
13 Matczuk Przemysław   13 Rogala Michał
14 Obrembski Sebastian   14 Trzos Łukasz 
15 Proch Bartłomiej   15 Żmijewski Kamil 
16 Rzeczycki Dominik      
17 Skalski Adrian      
18 Stemporzecki Łukasz      
19 Ziemczonek Artur      
         
Kamel Team   Metrotest
         
1 Bergius Damian   1 Boniecki Wojciech
2 Dudek Paweł   2 Boros Cezary
3 Glonkowski Kacper   3 Całka Mateusz
4 Janta-Lipiński Mirosław   4 Czyżak Jakub
5 Jarzębowski Patryk   5 Dreszler Mariusz
6 Kamiński Łukasz   6 Jachimowicz Mateusz
7 Kiżlich Przemysław   7 Jakubowski Jakub
8 Kwiatkowski Dawid   8 Jodziałło Tomasz
9 Nadachewicz Patryk   9 Kruczyński Maciej
10 Olbryś Daniel   10 Oleszak Jarosław
11 Piotrowicz Piotr   11 Pietrzkiewicz Wojciech
12 Plażuk Dawid   12 Płachecki Bartosz
13 Sawicki Paweł   13 Prusak Radosław 
14 Sobierajski Maciej      
15 Tomaszewski Damian       
16 Woźniak Jakub      
         
Old Youngs   Orlikowe Grajki
       
1 Buczyński Przemysław   1 Barthelke Paweł
2 Białoszewski Robert   2 Boniecki Łukasz
3 Czarnuch Marcin   3 Godlewski Paweł
4 Janaczek Tomasz   4 Jakubczyk Mateusz
5 Kranz Bartosz   5 Karniewski Marek
6 Kuczyński Marcin   6 Nawarski Krzysztof
7 Łozowski Robert   7 Nazarek Damian
8 Masny Michał   8 Pokrzywiński Łukasz
9 Sawicki Marcin   9 Ruciński Piotr
10 Sobas Maciej   10 Rudzianiec Jakub
11 Stradomski Łukasz    11 Sokół Łukasz
12 Wojtaś Marcin    12 Talarek Damian
      13 Wilk Piotr
         
PBG Jankowiak   PUB Sąsiedzi
         
1 Chrigui Slah   1 Baran Daniel
2 Czub Szymon   2 Budziwojski Łukasz
3 Jankowiak Grzegorz   3 Chmielecki Paweł
4 Jaworek Michał
  4 Filipowicz Tomasz
5 Kisielewski daniel   5 Kacała Paweł
6 Korzeb Dawid   6 Malinowski Łukasz
7 Lipiński Mateusz   7 Peret Grzegorz
8 Megger Grzegorz   8 Peret Mateusz
9 Penk Łukasz   9 Posacki Maciej
10 Pivovarevich Andrei   10 Przyłucki Łukasz
11 Światkowski Piotr   11 Truskolaski Bartosz
12 Walas Gabriel   12 Wandyk Dawid
13 Życki Paweł   13 Włodarczyk Krzysztof
      14 Wojtas Bogdan
      15 Zieliński Paweł

* na czerwono zaznaczeni zawodnicy z A i B klasy.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…