Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


baner PELA

Składy zespołów Piłkarskiej Elbląskiej Ligi Amatorów HYDROBUD sezon 2016/2017

(kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

AC Helloween   AKS Stokrotki
         
1 Cybula Bartek   1 Bałdyga Piotr
2 Czarnecki Damian   2 Bielecki Maciej
3 Kidoń Damian   3 Bralewski Zdzisław
4 Klemens Arkadiusz   4 Chodziński Robert
5 Korkliniewski Zbigniew   5 Czurakowski Robert
6 Kruczyński Maciej   6 Glod Leonard
7 Kwiatkowski Dawid   7 Haryński Jakub
8 Nowak Daniel   8 Jankowski Piotr
9 Olszewski Daniel   9 Kołecki Piotr
10 Ostrowski Adrian   10 Malinowski Mariusz
11 Popławski Bartłomiej   11 Obrębski Włodzimierz
12 Rudzianiec Jakub   12 Rakoczy Michał
13 Stawiak Sebastian   13 Sieńczak Piotr
14 Ziemski Kacper    14 Sosnowski Grzegorz
      15 Zboch Łukasz
         
AS-TRANS   AWANGARDA
         
1 Delegacz Mirosław   1 Bagiński Adam
2 Gumiński Dariusz   2 Barczewski Paweł
3 Kliński Karol   3 Bożyczko Marcin
4 Knapik Sebastian   4 Brzozowski Tomasz
5 Kowzan Robert   5 Górczyński Kuba
6 Kurowski Adam   6 Kasprzak Łukasz
7 Łoś Piotr   7 Leśniewski Mateusz
8 Nossowski Jerzy   8 Masztaler Marek
9 Nowicki Patryk   9 Soboń Adrian
10 Nowicki Tomasz   10 Soboń Patryk
11 Olszewski Roman   11 Sowa Piotr
12 Rypiński Dariusz   12 Towarek Sebastian
13 Siemaszko Adam   13 Wilczyński Konrad
14 Szwarc Tomasz   14 Wiliński Michał 
15 Wewersowicz Paweł    15 Żuraw Piotr 
         
EL Skład   Gracze
         
1 Bańcerek Tomasz   1 Hajdukonis Kuba
2 Chęsy Tomasz   2 Huber Mateusz
3 Cudzewski Sławomir   3 Huber Michał
4 Głowacki Mateusz   4 Kuszyk Marek
5 Grabowski Mariusz   5 Olejnik Krzysztof
6 Kaczmarczyk Łukasz   6 Palczewski Radosław
7 Kierbedź Maciej   7 Skocki Piotr
8 Kocięba Daniel   8 Stryjewski Daniel
9 Kuszyk Radosław   9 Stryjewski Michał
10 Makowski Tomasz   10 Wilk Mateusz
11 Matczuk Przemysław   11 Wilk Piotr
12 Rzeczycki Dominik   12 Wiśniewski Sławomir
13 Taraszkiewicz Henryk   13 Wiśniewski Rafał 
14 Zbyrowski Adam   14 Wylaź Paweł 
15 Ziemczonek Artur      
16        
17        
         
JZK Wiarus   KAM
         
1 Bocoń Michał   1 Brzeziński Mateusz
2 Buda Radomir   2 Cetliński Miron
3 Gawdzis Jakub   3 Gryz Mariusz
4 Gronczewski Jakub   4 Kachel Damian
5 Grzybek Michał   5 Kasprzyk Robert
6 Jurewicz Grzegorz   6 Klimczak Mateusz
7 Kowalski Mateusz   7 Klimczak Patryk
8 Makarewicz Wojciech   8 Kobylarz Tomasz
9 Nawrocki Szymon   9 Minda Piotr
10 Oleszkiewicz Fabian   10 Modzelewski Krystian
11 Proch Bartłomiej   11 Piwawarewicz Andriej
12 Proch Łukasz   12 Szematowicz Krzysztof
13 Skalski Adrian   13 Wiernicki Piotr
14 Smolarek Robert    14 Włodarczyk Andrzej
15 Stemporzecki Łukasz   15 Zdyb Piotr 
16 Szczepański Tomasz      
         
Kamel Team   Metrotest
         
1 Bergius Damian   1 Boniecki Wojciech
2 Grabowski Rafał   2 Boros Cezary
3 Janta-Lipiński Mirosław   3 Buźniak Kacper
4 Jarzębowski Patryk   4 Czyżak Jakub
5 Kopeć Przemysław   5 Dąbrowski Daniel
6 Nadachewicz Patryk   6 Dreszler Mariusz
7 Olbryś Daniel   7 Jachimowicz Mateusz
8 Plażuk Dawid   8 Jodziałło Tomasz
9 Rojek Łukasz   9 Kiełczewski Fabian
10 Sobierajski Krzysztof   10 Korzeb Wiesław
11 Sobierajski Maciej   11 Niedźwiedzki Adam
12 Tomaszewski Damian   12 Pietrzkiewicz Wojciech
13 Truskolaski Bartosz    13 Płachecki Bartosz
14 Woźniak Jakub    14 Prusak Radosław
      15 Przystasz Michał
      16 Strach Martin
      17 Wielgat Marcin 
      18 Wrzosek Artur
         
PBG Jankowiak   PUB Sąsiedzi
         
1 Frączkowski Krzysztof   1 Bożek Marcin
2 Jankowiak Grzegorz   2 Chmielecki Paweł
3 Kurkiewicz Kacper   3 Ciężkowski Zbigniew
4 Lachowicz Maciej   4 Figurski Wojciech
5 Lipiński Mateusz   5 Filipowicz Tomasz
6 Megger Grzegorz   6 Gliński Sebastian
7 Nitkiewicz Wojciech   7 Glonkowski Kacper
8 Nowak Mateusz   8 Janaczek Tomasz
9 Rentflejsz Marcin   9 Kacała Paweł
10 Siuciak Bartek   10 Malinowski Łukasz
11 Szczepański Krystian   11 Peret Grzegorz
12 Światkowski Piotr   12 Piotrowski Kamil
13 Tytek Adrian   13 Sztybor Krzysztof
14 Zdziech Kamil   14 Wandyk Dawid
15 Życki Paweł   15 Wojtaś Marcin
      16 Zankowicz Paweł
      17 Zieliński Paweł
         
U-99    
         
1 Bandurski Bartosz      
2 Bandurski Tomasz      
3 Bieliński Roman      
4 Czajka Daniel      
5 Drewek Sebastian      
6 Gagat Kamil      
7 Grzyb Przemysław      
8 Hanusik Roman      
9 Jarzembowski Henryk      
10 Nagerski Mirosław      
11 Ocicki Robert      
12 Rudzki Mieczysław      
13 Szydłowski Andrzej      
14 Trochowski Andrzej      
15 Zagórski Tomasz      
16 Żmijewski Kamil      


UWAGA! Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…