Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


10.10.12 Aktualności

MOSiR ELBLĄG ZAPRASZA NA LODOWISKO „HELENA”

Miłośnicy łyżwiarstwa mogą już korzystać z krytego lodowiska „Helena” Obiekt ten jest rekreacyjną atrakcją dla całych rodzin.

Co roku lodowisko w Elblągu cieszy się sporym zainteresowaniem wśród mieszkańców miasta i okolic . Mamy bardzo dobrą informację dla osób, które  skorzystają z naszej oferty. W nowym sezonie ceny biletów wstępu na taflę, koszt wypożyczenia łyżew i ich ostrzenia przez osoby prywatne są  identyczne jak w ubiegłym roku. Wraz z uruchomieniem ślizgawki, ruszył nabór do szkółek hokeja na lodzie oraz łyżwiarstwa figurowego. Wszyscy odwiedzający halę lodowiska będą mogli skorzystać  z bufetu, który oferować będzie ciepłe i zimne napoje oraz małą gastronomię.

ZAJĘCIA

Pojedyncze zajęcia na lodowisku trwają 50 minut, a we wtorki, czwartki i piątki ze ślizgawki można korzystać w godzinach 18:00 i 19:00.W soboty i niedziele ślizgawka jest udostępniana w godzinach 12:30, 13:30, 14:30, 15:40, 16:40 i 17:40.

KASA BILETOWA

Czynna we wtorki, czwartki i piątki w godzinach 16:00 – 19:00, a w soboty i niedziele w godzinach 11:30 – 18:00.

Bilety można rezerwować telefonicznie w godzinach otwarcia kasy po numerem 55 6424531 wew. 31.

W celu uniknięcia kolejek przed planowanymi zajęciami zalecamy wcześniejsze zamawianie i nabywanie biletów oraz karnetów wstępu.

CENNIK USŁUG

- Bilet normalny na 1 zajęcia 9 zł.

- Karnet normalny na 10 dowolnych wejść w sezonie (po wcześniejszej rezerwacji miejsca w kasie) to koszt 80 zł.

- Bilet ulgowy na 1 zajęcia 6 zł, karnet ulgowy na 10 dowolnych wejść w sezonie ( po wcześniejszej rezerwacji miejsca w kasie) 50 zł.

- Bilet grupowy płatny od osoby przy grupie powyżej 15 osób 5 zł.  

- Wypożyczenie łyżew za 1 parę na 1 zajęcia 6 zł.

- Ostrzenie łyżew za 1 parę 7 zł.

- Szatnia za przechowanie odzieży i butów 1 zł.

Dodatkowe informacje można uzyskać na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu  www.mosir.elblag.eu

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 

 

 

                                                       

Marek Kucharczyk

specjalista ds. marketingu i reklamy

MOSiR Elbląg