Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg



 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Karowa 1

82-300 Elbląg

tel. 55 625 63 00


 

 

Sekretariat MOSiR
Karolina Waszczyszyn
tel. 55 625-63-00
fax 55 625-63-10
mosir@mosir.elblag.eu



Dyrektor
Andrzej Bugajny
tel. 55 625-63-01
andrzej.bugajny@mosir.elblag.eu

Zastępca Dyrektora
Marek Kucharczyk
tel. 55 625-63-02 
marek.kucharczyk@mosir.elblag.eu

Dział Księgowości i Rachuby        Płac

Główny Księgowy
Maria Bojczuk
tel. 55 625-63-80
maria.bojczuk@mosir.elblag.eu 

Zastępca Głównego Księgowego
Elżbieta Lendzion
tel. 55 625-63-04
elzbieta.lendzion@mosir.elblag.eu 

Stanowisko ds. płac i księgowości /kasa
Anna Kraciuk
tel. 55 625-63-07
anna.kraciuk@mosir.elblag.eu    


Stanowisko ds. księgowości
Mirosława Kozioł
tel. 55 625-63-16
miroslawa.koziol@mosir.elblag.eu

Dział organizacji i kadr
Kierownik- Agnieszka Bienert
tel. 55 625-63-03
agnieszka.bienert@mosir.elblag.eu 

Stanowisko ds.
organizacyjno-pracowniczych
Iwona Otłowska

tel.55 625-63-11                    iwona.otlowska@mosir.elblag.eu

Dział Techniczno-Eksploatacyjny
Kierownik – Tomasz Agejczyk
tel. 55 625-63-82
tomasz.agejczyk@mosir.elblag.eu 

Stanowisko ds. zamówień publicznych i administrowania obiektami 
Olga Szwajkowska
tel. 55 625-63-12
olga.szwajkowska@mosir.elblag.eu

Inspektor ds. administrowania obiektami i transportem 
Justyna Kowal
tel. 55 625-63-12
justyna.kowal@mosir.elblag.eu

Główny specjalista ds. technicznych
Robert Szczep
tel. 55 625-63-91
robert.szczep@mosir.elblag.eu

Stanowisko ds. marketingu i reklamy
Monika Gulińska
tel. 55 625-63-20
monika.gulinska@mosir.elblag.eu 

Informatyk
Łukasz Żmijewski
tel. 55 625-63-21
lukasz.zmijewski@mosir.elblag.eu

Kierownik krytego lodowiska i toru "Kalbar"
Jarosław Czerski
tel. 55 625-63-15
jarek.czerski@mosir.elblag.eu

Dział Organizacji Imprez

Instruktor sportu-koordynator
Krzysztof Fedak

tel. 55 625-63-06
krzysztof.fedak@mosir.elblag.eu
imprezy@mosir.elblag.eu

Instruktor sportu
Marek Kamm
tel. 55 625-63-06
marek.kamm@mosir.elblag.eu  

Instruktor sportu
Janusz Pająk
tel. 55 625-63-15
janusz.pajak@mosir.elblag.eu

Menedżer sportu
Paweł Głowacki

tel. 55 625-63-06
pawel.glowacki@mosir.elblag.eu 

 

 

 


 

 
Kompleks boisk piłkarskich i obiektów sportowo-rekreacyjnych
Kierownik - Arkadiusz Ziółkowski
arkadiusz.ziolkowski@mosir.elblag.eu
Hala sportowo-widowiskowa
Al. Grunwaldzka 135

Kierownik-Piotr Kowal
tel. 55 625-62-05
piotr.kowal@mosir.elblag.eu

Centrum Rekreacji Wodnej "Dolinka"
ul.Moniuszki 25
Kierownik - Adam Krause
tel. 55 625-60-55
adam.krause@mosir.elblag.eu

Główny specjalista ds. technicznych
Marcin Jezierski
tel. 55 625-60-55
marcin.jezierski@mosir.elblag.eu

Stanowisko ds. organizacyjno-administracyjnych
Agnieszka Sar
tel. 55 625-60-50
agnieszka.sar@mosir.elblag.eu

Obiekt  sportowo-noclegowy „Atletikon”
Kierownik – Halina Kalinowska
tel/fax 55 625-63-51
halina.kalinowska@mosir.elblag.eu

 

 
UWAGA! Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…