Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg



 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Karowa 1

82-300 Elbląg

tel. 55 625 63 00


Sekretariat MOSiR
Iwona Otłowska
tel. 55 625-63-00
fax 55 625-63-10
mosir@mosir.elblag.eu

iwona.otlowska@mosir.elblag.eu


Dyrektor
Marek Wnuk
tel.55 625-63-00
marek.wnuk@mosir.elblag.eu

Zastępca Dyrektora
Andrzej Bugajny
tel. 55 625-62-01
andrzej.bugajny@mosir.elblag.eu

Dział Księgowości i Rachuby                           Płac

Główny Księgowy
Maria Bojczuk
tel. 55 625-63-80
maria.bojczuk@mosir.elblag.eu 

Zastępca Głównego Księgowego
Elżbieta Lendzion
tel. 55 625-63-04
elzbieta.lendzion@mosir.elblag.eu 

Stanowisko ds. płac i księgowości /kasa
Anna Kraciuk
tel. 55 625-63-07
anna.kraciuk@mosir.elblag.eu    


Stanowisko ds. księgowości
Mirosława Kozioł
tel. 55 625-63-07
miroslawa.koziol@mosir.elblag.eu

Dział organizacji i kadr
Kierownik- Agnieszka Bienert
tel. 55 625-63-03
agnieszka.bienert@mosir.elblag.eu 

Stanowisko ds. organizacyjno- pracowniczych
Anna Skrobotun
tel. 55 625-63-11
anna.skrobotun@mosir.elblag.eu 

Informatyk
Robert Monkiewicz
tel. 55 625-63-21 
robert.monkiewicz@mosir.elblag.eu

Dział Techniczno-Eksploatacyjny
Kierownik – Tomasz Agejczyk
tel. 55 625-63-82
tomasz.agejczyk@mosir.elblag.eu 

Stanowisko ds. zamówień publicznych
Aleksandra Wyżkiewicz
tel. 55 625-63-12
aleksandra@mosir.elblag.eu
 

Stanowisko ds. administrowania obiektami i transportem
Olga Szwajkowska
tel. 55 625-63-12
olga.szwajkowska@mosir.elblag.eu

Dział organizacji imprez

Instruktor sportu-koordynator
Janusz Pająk
tel. 55 625-63-06
imprezy@mosir.elblag.eu
janusz.pajak@mosir.elblag.eu

Instruktor sportu
Dariusz Zapolski
tel. 55 625-63-06
dariusz.zapolski@mosir.elblag.eu


Instruktor sportu
Krzysztof Fedak

tel. 55 625-63-06
krzysztof.fedak@mosir.elblag.eu

Instruktor sportu
Marek Kamm
tel. 55.625-63-06
marek.kamm@mosir.elblag.eu 

 


 

 
Kryte lodowisko "Helena"
Kierownik – Antoni Szaduro
tel. 55 625-63-13
antoni.szaduro@mosir.elblag.eu
Kompleks boisk piłkarskich i obiektów sportowo-rekreacyjnych
Kierownik - Arkadiusz Ziółkowski
tel. 600-298-745
arkadiusz.ziolkowski@mosir.elblag.eu
Hala sportowo-widowiskowa
Al. Grunwaldzka 135

Kierownik-Piotr Kowal
tel. 55 625-62-06
piotr.kowal@mosir.elblag.eu

Stanowisko ds. organizacyjno-administracyjnych
Justyna Podkowiak
tel. 55 625-62-00
justyna.podkowiak@mosir.elblag.eu

Centrum Rekreacji Wodnej "Dolinka"
ul.Moniuszki 25
Kierownik - Adam Krause
tel. 55 625-60-55
adam.krause@mosir.elblag.eu

Główny specjalista ds. technicznych
Marcin Jezierski
tel. 55 625-60-55
marcin.jezierski@mosir.elblag.eu

Stanowisko ds. organizacyjno-administracyjnych
Agnieszka Sar
tel. 55 625-60-50
agnieszka.sar@mosir.elblag.eu

Obiekt noclegowy „Stadion”

Kierownik – Danuta Zajet
tel/fax 55 625-63-90
danuta.zajet@mosir.elblag.eu


Obiekt  sportowo-noclegowy „Atletikon”
Kierownik – Halina Kalinowska
tel/fax 55 625-63-51
halina.kalinowska@mosir.elblag.eu
Samodzielne stanowisko ds. marketingu i reklamy
Specjalista-Marek Kucharczyk
tel. 55 625-63-20 
marek.kucharczyk@mosir.elblag.eu