Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg



 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Karowa 1

82-300 Elbląg

tel. 55 625 63 00


Sekretariat MOSiR
Iwona Otłowska
tel. 55 625-63-00
fax 55 625-63-10
mosir@mosir.elblag.eu

iwona.otlowska@mosir.elbląg.eu


Dyrektor
Marek Wnuk
tel.55 625-63-00
marek.wnuk@mosir.elblag.eu

Zastępca Dyrektora/Kadry
Agnieszka Bienert
tel. 55 625-63-00 
agnieszka.bienert@mosir.elblag.eu

Główny Księgowy
Elżbieta Lendzion
tel. 55 625-63-04
elzbieta.lendzion@mosir.elblag.eu 

Stanowisko ds. księgowości/Kasa
Starszy specjalista-Anna Kraciuk
tel. 55-625-63-07
anna.kraciuk@mosir.elblag.eu    


Stanowisko ds. księgowości
Starszy specjalista-Mirosława Kozioł
tel. 55 625-63-04
miroslawa.koziol@mosir.elblag.eu

Dział Techniczno-Eksploatacyjny

Kierownik – Tomasz Agejczyk
tel. 55-625-63-12
tomasz.agejczyk@mosir.elblag.eu

Stanowisko ds. zamówień publicznych
Starszy Inspektor– Aleksandra Wyżkiewicz
tel. 55-625-63-12
aleksandra@mosir.elblag.eu
 

Stanowisko ds. administrowania obiektami
Inspektor– Olga Szwajkowska
tel. 55-625-63-12
olga.szwajkowska@mosir.elblag.eu

 

Stanowisko ds. obsługi kompleksu obiektów rekreacyjnych
Dariusz Bocian
tel. 55 625-63-52
dariusz.bocian@mosir.elblag.eu 

 


 

 
Koordynator Działu Organizacji Imprez
Janusz Pająk
tel. 55-625-63-06
imprezy@mosir.elblag.eu
janusz.pajak@mosir.elbląg.eu
Instruktor
Dariusz Zapolski

tel. 55-625-63-06
dariusz.zapolski@mosir.elblag.eu


Instruktor
Krzysztof Fedak
tel. 55-625-63-06
krzysztof.fedak@mosir.elblag.eu
Kryte lodowisko
Kierownik – Antoni Szaduro
tel. 55-625-63-13
antoni.szaduro@mosir.elblag.eu
Kryta pływalnia
Kierownik – Jerzy Müller
tel. 55-625-63-80
kryta.plywalnia@mosir.elblag.eu


Kompleks boisk piłkarskich
Kierownik - Arkadiusz Ziółkowski
tel. 534-509-070
arkadiusz.ziolkowski@mosir.elblag.eu
Obiekt noclegowy „Stadion”
Kierownik – Danuta Zajet
tel/fax 55 625-63-90
danuta.zajet@mosir.elblag.eu


Obiekt  sportowo-noclegowy „Atletikon”
Kierownik – Halina Kalinowska
tel/fax 55 625-63-51
halina.kalinowska@mosir.elblag.eu



Informatyk
Robert Monkiewicz
tel. 55 625-63-21 
robert.monkiewicz@mosir.elblag.eu
Samodzielne stanowisko ds. marketingu i reklamy
Specjalista-Marek Kucharczyk
tel. 55 625-63-20 
marek.kucharczyk@mosir.elblag.eu