Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


WYNIKI POSZCZEGÓLNYCH ZAWODÓW:

Wyniki I turnieju z dnia 23.09.2017 można pobrać klikając TUTAJ.

Wyniki II turnieju z dnia 07.10.2017 można pobrać klikając TUTAJ.

Wyniki III turnieju z dnia 25.11.2017 można pobrać klikając TUTAJ.

Wyniki IV turnieju z dnia 16.12.2017 można pobrać klikając TUTAJ.

Wyniki V turnieju z dnia 20.01.2018 r. można pobrać klikając TUTAJ.

Wyniki VI turnieju z dnia 17.02.2018 r. można pobrać klikając TUTAJ.

Wyniki VII turnieju z dnia 10.03.2018 r. można pobrać klikając TUTAJ.

Wyniki Indywidualnych Mistrzostw Elbląga Amatorów z dnia 21.04.2018 do pobrania TUTAJ.

 

21.04.2018
  Kategoria do 13 lat    
Okulus Adam Nowak Paweł 3:0  
  Ostateczna kolejność    
1 miejsce Okulus Adam    
2 miejsce Nowak Paweł    
Kategoria kobiet
Grzegorz Natalia Jabłonka Aleksandra 3:0  
Grzegorz Natalia Moszczyńska Elżbieta 3:0  
Grzegorz Natalia Stankiewicz Magdalena 3:1  
Jabłonka Aleksandra Moszczyńska Elżbieta 3:2  
Jabłonka Aleksandra Stankiewicz Magdalena 3:0  
Moszczyńska Elżbieta Stankiewicz Magdalena 3:1  
Ostateczna kolejność
1 miejsce Grzegorz Natalia    
2 miejsce Jabłonka Aleksandra    
3 miejsce Moszczyńska Elżbieta    
4 miejsce Stankiewicz Magdalena    
            Debel kobiet    
Jabłonka A./Grzegorz N. Dziwosz J./Moszczyńska E. 3:0  
       Ostateczna kolejność
1 miejsce Jabłonka A./Grzegorz N.    
2 miejsce Dziwosz J./Moszczyńska E.    
Kategoria 20-64
Dzierżko Wojciech Głowacki Henryk 3:0  
Geiger Andrzej Kępka Jacek 3:2  
Wojtas Bogdan Grudzień Roman 3:2  
Ferenc Piotr Urban Sławomir 1:3  
Iwicki Piotr Dzierżko Wojciech 1:3  
Kępka Jacek Bożko Piotr 3:0  
Geiger Andrzej Wojciul Stanisław 3:0  
Grudzień Roman Łęga Arkadiusz 3:0  
Wojtas Bogdan Korgul Jerzy 3:0  
Urban Sławomir Fleszar Zygmunt 3:0  
Frycz Romuald Ferenc Piotr 1:3  
Kriger Janusz Zaborowski Robert 0:3  
Dzierżko Wojciech Brzeski Lech 3:0  
Wojtas Bogdan Kriger Janusz 0:3  
Dzierżko Wojciech Urban Sławomir 3:2  
Geiger Andrzej Kriger Janusz 2:3  
Wojtas Bogdan Nowak Grzegorz 3:1  
Urban Sławomir Stefanowicz Mirosław 3:0  
Buczyński Krzysztof Dzierżko Wojciech 1:3  
Iwicki Piotr Sznaza Zygmunt 3:2  
Kępka Jacek Kosiacki Leszek 3:0  
Gliniecki Sylwester Geiger Andrzej 0:3  
Grzegorz Daniel Grudzień Roman 0:3  
Wojtas Bogdan Stasiak Rafał 3:1  
Ponikiewski Rafał Urban Sławomir 0:3  
Frycz Romuald Wojciechowski Henryk 3:1  
Łęga Arkadiusz Buczyński Krzysztof 0:3  
Iwicki Piotr Szałkowski Piotr 3:0  
Mikołajski Mirosław Kosiacki Leszek 1:3  
Wial Tomasz Kępka Jacek 2:3  
Jabłonka Aleksandra Geiger Andrzej 0:3  
Krajewski Piotr Gliniecki Sylwester 0:3  
Klimecki Rafał Grudzień Roman 2:3  
Gołębiewski Paweł Wojtas Bogdan 0:3  
Urban Sławomir Marszałkowski Ryszard 3:0  
Ślęzak Adam Frycz Romuald 0:3  
Iwicki Piotr Komorowski Grzegorz 3:2  
Mikołajski Mirosław Brzeski Lech 1:3  
Wial Tomasz Wojciul Stanisław 1:3  
Bożko Piotr Jabłonka Aleksandra 3:0  
Krajewski Piotr Buczyński Krzysztof 0:3  
Wlazło Wojciech Klimecki Rafał 3:1  
Marszałkowski Ryszard Gołębiewski Paweł 3:2  
Urban Sławomir Zaborowski Robert 2:3  
Ślęzak Adam Nowak Grzegorz 1:3  
Kosiacki Leszek Iwicki Piotr 3:1  
Brzeski Lech Komorowski Grzegorz 3:2  
Wojciul Stanisław Szałkowski Piotr 3:2  
Łęga Tadeusz Bożko Piotr 1:3  
Głowacki Henryk Buczyński Krzysztof 3:1  
Wlazło Wojciech Frycz Romuald 3:0  
Korgul Jerzy Wojciechowski Henryk 3:0  
Łęga Arkadiusz Ponikiewski Rafał 3:0  
Stefanowicz Mirosław Marszałkowski Ryszard 3:0  
Zaborowski Robert Wojtas Bogdan 3:0  
Stasiak Rafał Ferenc Piotr 2:3  
Grzegorz Daniel Fleszar Zygmunt 1:3  
Grudzień Roman Nowak Grzegorz 2:3  
Sznaza Zygmunt Gliniecki Sylwester 3:1  
Kriger Janusz Geiger Andrzej 3:1  
Kępka Jacek Dziwosz Jacek 2:3  
Dzierżko Wojciech Kosiacki Leszek 3:1  
Wojciul Stanisław Brzeski Lech 0:3  
Głowacki Henryk Bożko Piotr 3:1  
Korgul Jerzy Wlazło Wojciech 1:3  
Stefanowicz Mirosław Łęga Arkadiusz 3:0  
Ferenc Piotr Zaborowski Robert 2:3  
Nowak Grzegorz Fleszar Zygmunt 3:0  
Kriger Janusz Sznaza Zygmunt 3:0  
Dzierżko Wojciech Dziwosz Jacek 1:3  
Głowacki Henryk Brzeski Lech 0:3  
Stefanowicz Mirosław Wlazło Wojciech 0:3  
Nowak Grzegorz Zaborowski Robert 2:3  
Dziwosz Jacek Kriger Janusz 3:1  
Wlazło Wojciech Brzeski Lech 3:1  
Dziwosz Jacek Zaborowski Robert 3:2  
Dzierżko Wojciech Zaborowski Robert 3:2 o 3 miejsce
Dziwosz Jacek Wlazło Wojciech 0:3 o 1 miejsce
Ostateczna kolejność:
1 miejsce Wlazło Wojciech    
2 miejsce Dziwosz Jacek    
3 miejsce Dzierżko Wojciech    
4 miejsce Zaborowski Robert    
5-6 miejsce Brzeski Lech    
5-6 miejsce Kriger Janusz    
7-8 miejsce Urban Sławomir    
7-8 miejsce Wojtas Bogdan    
9-12 miejsce Głowacki Henryk    
9-12 miejsce Geiger Andrzej    
9-12 miejsce Stefanowicz Mirosław    
9-12 miejsce Nowak Grzegorz    
13-16 miejsce Iwicki Piotr    
13-16 miejsce Ferenc Piotr    
13-16 miejsce Grudzień Roman    
13-16 miejsce Kępka Jacek    
17-24 miejsce Buczyński Krzysztof    
17-24 miejsce Fleszar Zygmunt    
17-24 miejsce Korgul Jerzy    
17-24 miejsce Wojciul Stanisław    
17-24 miejsce Sznaza Zygmunt    
17-24 miejsce Frycz Romuald    
17-24 miejsce Łęga Arkadiusz    
17-24 miejsce Bożko Piotr    
25-32 miejsce Ponikiewski Rafał    
25-32 miejsce Stasiak Rafał    
25-32 miejsce Gliniecki Sylwester    
25-32 miejsce Szałkowski Piotr    
25-32 miejsce Grzegorz Daniel    
25-32 miejsce Kosiacki Leszek    
25-32 miejsce Łęga Tadeusz    
25-32 miejsce Wojciechowski Henryk    
33-40 miejsce Marszałkowski Ryszard    
33-40 miejsce Gołębiewski Paweł    
33-40 miejsce Komorowski Grzegorz    
33-40 miejsce Klimecki Rafał    
33-40 miejsce Wial Tomasz    
33-40 miejsce Ślęzak Adam    
33-40 miejsce Krajewski Piotr    
33-40 miejsce Mikołajski Mirosław    
        Debel mężczyzn    
Łęga Tadeusz/Łęga Arkadiusz Ferenc Piotr/Klimecki Rafał 0:3  
Sznaza Zygmunt/Stasiak Rafał Stefanowicz Mirosław/Marszałkowski Ryszard 3:1  
Ślęzak Adam/Komorowski Grzegorz Brzeski Lech/Kriger Janusz 2:3  
Frycz Romuald/Wial Tomasz Dzierżko Wojciech/Dziwosz Jacek 2:3  
Geiger Andrzej/Grzegorz Daniel Nowak Grzegorz/Iwicki Piotr 0:3  
Wojciechowski Henryk/Mikołajski Mirosław Wojciul Stanisław/Kosiacki Leszek 2:3  
Grudzień Roman/Gołębiewski Paweł Buczyński Krzysztof/Bożko Piotr 3:0  
Zaborowski Robert/Urban Sławomir Wojtas Bogdan/Wlazło Wojciech 2:3  
Głowacki Henryk/Gliniecki Sylwester Ferenc Piotr/Klimecki Rafał 2:3  
Brzeski Lech/Kriger Janusz Sznaza Zygmunt/Stasiak Rafał 3:2  
Nowak Grzegorz/Iwicki Piotr Dzierżko Wojciech/Dziwosz Jacek 1:3  
Grudzień Roman/Gołębiewski Paweł Wojciul Stanisław/Kosiacki Leszek 2:3  
Ferenc Piotr/Klimecki Rafał Wojtas Bogdan/Wlazło Wojciech 1:3  
Dzierżko Wojciech/Dziwosz Jacek Brzeski Lech/Kriger Janusz 3:0  
Wojtas Bogdan/Wlazło Wojciech Wojciul Stanisław/Kosiacki Leszek 3:1  
Wojciul Stanisław/Kosiacki Leszek Brzeski Lech/Kriger Janusz 2:3 o 3 miejsce
Dzierżko Wojciech/Dziwosz Jacek Wojtas Bogdan/Wlazło Wojciech 3:2 o 1 miejsce
  Ostateczna kolejność:
1 miejsce Dzierżko Wojciech/Dziwosz Jacek  
2 miejsce Wojtas Bogdan/Wlazło Wojciech  
3 miejsce Brzeski Lech/Kriger Janusz    
4 miejsce Wojciul Stanisław/Kosiacki Leszek  
5-8 miejsce Nowak Grzegorz/Iwicki Piotr  
5-8 miejsce Ferenc Piotr/Klimecki Rafał  
5-8 miejsce Sznaza Zygmunt/Stasiak Rafał  
5-8 miejsce Grudzień Roman/Gołębiewski Paweł  
9-16 miejsce Frycz Romuald/Wial Tomasz  
9-16 miejsce Zaborowski Robert/Urban Sławomir  
9-16 miejsce Ślęzak Adam/Komorowski Grzegorz  
9-16 miejsce Wojciechowski Henryk/Mikołajski Mirosław
9-16 miejsce Geiger Andrzej/Grzegorz Daniel  
9-16 miejsce Głowacki Henryk/Gliniecki Sylwester  
9-16 miejsce Stefanowicz Mirosław/Marszałkowski Ryszard
9-16 miejsce Buczyński Krzysztof/Bożko Piotr  
17 miejsce Łęga Tadeusz/Łęga Arkadiusz