Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


PUNKTACJA GENERALNA X Grand Prix Elbląga w BnO

Zgodnie z Regulaminem do punktacji końcowej GP Elbląga wlicza się siedem najlepszych wyników uzyskanych w ciągu całego sezonu (z wyłączeniem Indywidualnych Mistrzostw Elbląga). 

Wyniki I rundy z dnia 13.10.2018 do pobrania TUTAJ.

Wyniki II rundy z dnia 17.11.2018 do pobrania TUTAJ.

Wyniki III rundy z dnia 01.12.2018 do pobrania TUTAJ.

Wyniki IV rundy z dnia 12.01.2019 do pobrania TUTAJ.

Wyniki V rundy z dnia 09.02.2019 do pobrania TUTAJ.

Wyniki VI rundy z dnia 02.03.2019 do pobrania TUTAJ.

Wyniki VII rundy z dnia 06.04.2019 do pobrania TUTAJ.

Wyniki VIII rundy z dnia 11.05.2019 do pobrania TUTAJ.

Wyniki Indywidualnych Mistrzostw Elbląga z dnia 08.06.2019

 

KLASYFIKACJA GENERALNA GRAND PRIX ELBLĄGA W SEZONIE 2018/2019

Kategoria szkoły podstawowe chłopcy (klasy 1-6)
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
13.10 17.11 1.12 12.01 9.02 2.03 6.04 11.05 SUMA
1 Bujak Oliwier  48 48             96
2 Różalski Kamil  44 50             94
3 Sielski Jakub  46 46             92
4 Bebel Kamil  50 0             50
5 Cwaliński Piotr  45 0             45
6 Chomik Przemysław  43 0             43
Kategoria szkoły podstawowe i gimnazja dziewczęta (klasa 7-8 SP i klasa 3 GIM)
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
13.10 17.11 1.12 12.01 9.02 2.03 6.04 11.05 SUMA
1 Szczepanik Gabriela 50 50             100
2 Strzelecka Aleksandra 48 48             96
3 Mancewicz Agata  43 44             87
4 Deptuła Karolina  40 45             85
5-6 Reindl Katarzyna  46 0             46
5-6 Włodarczyk Julia 0 46             46
7 Zmyślona Hanna  45 0             45
8 Laszuk Klaudia 44 0             44
9 Gańko Wiktoria 42 0             42
10 Banach Joanna  41 0             41
11 Sójka Dominika  39 0             39
12-15 Rostankowska Nikola 30 0             30
12-15 Gburzyńska Julia 30 0             30
12-15 Bączek Karolina 30 0             30
12-15 Rekowska Oliwia 30 0             30
Kategoria szkoły podstawowe i gimnazja chłopcy (klasa 7-8 SP i klasa 3 GIM)
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
13.10 17.11 1.12 12.01 9.02 2.03 6.04 11.05 SUMA
1 Banach Piotr  50 50             100
2 Konecki Adam  48 46             94
3 Bączek Jędrzej 0 48             48
Kategoria szkoły ponadpodstawowe dziewczęta
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
13.10 17.11 1.12 12.01 9.02 2.03 6.04 11.05 SUMA
1 Typańska Julia  50 50             100
2 Czarnecka Aleksandra 0 48             48
3 Machul,Czartoszewska J 0 46             46
Kategoria szkoły ponadpodstawowe chłopcy
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
13.10 17.11 1.12 12.01 9.02 2.03 6.04 11.05 SUMA
1 Typański Jakub  50 50             100
2 Ochnik Michał  48 48             96
3 Ochnik Adam  42 46             88
4 Wiśniewski Jan  46 0             46
5-6 Zmyślony Franciszek  45 0             45
5-6 Juchniewicz Jakub 0 45             45
7-8 Andrzejewski Maciej  44 0             44
7-8 Zawistowski Sebastian 0 44             44
9-10 Żak Stanisław  43 0             43
9-10 Poniatowski Dawid 0 43             43
Kategoria kobiet K 35 (18-35 lat)
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
13.10 17.11 1.12 12.01 9.02 2.03 6.04 11.05 SUMA
1 Cierkowska Magdalena  50 48             98
2 Bączek Małgorzata 0 50             50
3 Mazur Agata  48 0             48
4 Dzika Natalia 0 46             46
Kategoria kobiet K 35+ (36 lat i starsze)
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
13.10 17.11 1.12 12.01 9.02 2.03 6.04 11.05 SUMA
1 Typańska Monika  46 48             94
2-3 Liśkiewicz Anna  50 0             50
2-3 Stolarska Olga 0 50             50
4 Antczak-Więcławek Joanna  48 0             48
5 Orzechowska Magdalena 0 46             46
Kategoria mężczyzn M 35 (18-35 lat)
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
13.10 17.11 1.12 12.01 9.02 2.03 6.04 11.05 SUMA
1-2 Ciszkowski Jacek  50 0             50
1-2 Ossowski Jakub 0 50             50
3 Spadik Mateusz  48 48             96
4-5 Olbryś Mateusz  46 0             46
4-5 Reczek Sebastian 0 46             46
Kategoria mężczyzn M 35+ (36 lat i starsi)
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
13.10 17.11 1.12 12.01 9.02 2.03 6.04 11.05 SUMA
1-2 Rycerski Bogdan  50 48             98
1-2 Światkowski Piotr  48 50             98
3 Patrejko Andrzej  46 46             92
4 Mazur Jarosław  45 44             89
5 Bączek Dariusz 0 45             45
6 Typański Roman  44 0             44
7-8 Kasprzyk Dariusz  43 0             43
7-8 Szczepański Marek 0 43             43
9 Ceniuk Sylwester 0 42             42
Kategoria rodzinna
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
13.10 17.11 1.12 12.01 9.02 2.03 6.04 11.05 SUMA
1 Rodzina Borkowskich  50 48             98
2 Rodzina Boduszek  46 46             92
3 Rodzina Kowalskich 0 50             50
4 Rodzina Banachów  48 0             48
5-6 Rodzina Orzechowskich 45 0             45
5-6 Rodzina Szulaczuk 0 45             45
7-8 Rodzina Jaworskich  44 0             44
7-8 Rodzina Budyś 0 44             44
9-10 Rodzina Różalskich  43 0             43
9-10 Rodzina Wąsickich 0 43             43
11-12 Rodzina Weis  42 0             42
11-12 Rodzina Światkowskich 0 42             42
13 Rodzina Ciarkowskich 0 41             41


 



 

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…