Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


PUNKTACJA GENERALNA X Grand Prix Elbląga w BnO

Zgodnie z Regulaminem do punktacji końcowej GP Elbląga wlicza się siedem najlepszych wyników uzyskanych w ciągu całego sezonu (z wyłączeniem Indywidualnych Mistrzostw Elbląga). 

Wyniki I rundy z dnia 13.10.2018 do pobrania TUTAJ.

Wyniki II rundy z dnia 17.11.2018 do pobrania TUTAJ.

Wyniki III rundy z dnia 01.12.2018 do pobrania TUTAJ.

Wyniki IV rundy z dnia 12.01.2019 do pobrania TUTAJ.

Wyniki V rundy z dnia 09.02.2019 do pobrania TUTAJ.

Wyniki VI rundy z dnia 02.03.2019 do pobrania TUTAJ.

Wyniki VII rundy z dnia 06.04.2019 do pobrania TUTAJ.

Wyniki VIII rundy z dnia 11.05.2019 do pobrania TUTAJ.

Wyniki Indywidualnych Mistrzostw Elbląga z dnia 08.06.2019

 

KLASYFIKACJA GENERALNA GRAND PRIX ELBLĄGA W SEZONIE 2018/2019

Kategoria szkoły podstawowe dziewczęta (klasy 1-6)
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
13.10 17.11 1.12 12.01 9.02 2.03 6.04 11.05 SUMA
1 Orzechowska Zuzanna 0 0 50           50
Kategoria szkoły podstawowe chłopcy (klasy 1-6)
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
13.10 17.11 1.12 12.01 9.02 2.03 6.04 11.05 SUMA
1 Różalski Kamil  44 50 50           144
2 Bujak Oliwier  48 48 0           96
3 Sielski Jakub  46 46 0           92
4 Bebel Kamil  50 0 0           50
5 Cwaliński Piotr  45 0 0           45
6 Chomik Przemysław  43 0 0           43
Kategoria szkoły podstawowe i gimnazja dziewczęta (klasa 7-8 SP i klasa 3 GIM)
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
13.10 17.11 1.12 12.01 9.02 2.03 6.04 11.05 SUMA
1 Szczepanik Gabriela 50 50 50           150
2 Strzelecka Aleksandra 48 48 48           144
3 Deptuła Karolina  40 45 46           131
4 Mancewicz Agata  43 44 0           87
5-6 Reindl Katarzyna  46 0 0           46
5-6 Włodarczyk Julia 0 46 0           46
7 Zmyślona Hanna  45 0 0           45
8 Laszuk Klaudia 44 0 0           44
9 Gańko Wiktoria 42 0 0           42
10 Banach Joanna  41 0 0           41
11 Sójka Dominika  39 0 0           39
12-15 Rostankowska Nikola 30 0 0           30
12-15 Gburzyńska Julia 30 0 0           30
12-15 Bączek Karolina 30 0 0           30
12-15 Rekowska Oliwia 30 0 0           30
Kategoria szkoły podstawowe i gimnazja chłopcy (klasa 7-8 SP i klasa 3 GIM)
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
13.10 17.11 1.12 12.01 9.02 2.03 6.04 11.05 SUMA
1 Banach Piotr  50 50 50           150
2 Konecki Adam  48 46 48           142
3 Bączek Jędrzej 0 48 0           48
Kategoria szkoły ponadpodstawowe dziewczęta
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
13.10 17.11 1.12 12.01 9.02 2.03 6.04 11.05 SUMA
1 Typańska Julia  50 50 0           100
2 Sobocińska Wiktoria 0 0 50           50
3 Czarnecka Aleksandra 0 48 0           48
4 Machul,Czartoszewska J 0 46 0           46
Kategoria szkoły ponadpodstawowe chłopcy
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
13.10 17.11 1.12 12.01 9.02 2.03 6.04 11.05 SUMA
1 Typański Jakub  50 50 50           150
2 Ochnik Michał  48 48 46           142
3 Ochnik Adam  42 46 48           136
4 Wiśniewski Jan  46 0 0           46
5-6 Zmyślony Franciszek  45 0 0           45
5-6 Juchniewicz Jakub 0 45 0           45
7-8 Andrzejewski Maciej  44 0 0           44
7-8 Zawistowski Sebastian 0 44 0           44
9-10 Żak Stanisław  43 0 0           43
9-10 Poniatowski Dawid 0 43 0           43
Kategoria kobiet K 35 (18-35 lat)
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
13.10 17.11 1.12 12.01 9.02 2.03 6.04 11.05 SUMA
1 Cierkowska Magdalena  50 48 0           98
2 Bączek Małgorzata 0 50 0           50
3 Mazur Agata  48 0 0           48
4 Dzika Natalia 0 46 0           46
Kategoria kobiet K 35+ (36 lat i starsze)
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
13.10 17.11 1.12 12.01 9.02 2.03 6.04 11.05 SUMA
1 Typańska Monika  46 48 48           142
2-3 Stolarska Olga 0 50 46           96
2-3 Orzechowska Magdalena 0 46 50           96
4 Liśkiewicz Anna  50 0 0           50
5 Antczak-Więcławek Joanna  48 0 0           48
Kategoria mężczyzn M 35 (18-35 lat)
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
13.10 17.11 1.12 12.01 9.02 2.03 6.04 11.05 SUMA
1 Ciszkowski Jacek  50 0 50           100
2 Spadik Mateusz  48 48 0           96
3 Ossowski Jakub 0 50 0           50
4-5 Olbryś Mateusz  46 0 0           46
4-5 Reczek Sebastian 0 46 0           46
Kategoria mężczyzn M 35+ (36 lat i starsi)
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
13.10 17.11 1.12 12.01 9.02 2.03 6.04 11.05 SUMA
1 Światkowski Piotr  48 50 50           148
2 Mazur Jarosław  45 44 46           135
3 Rycerski Bogdan  50 48 0           98
4-5 Patrejko Andrzej  46 46 0           92
4-5 Typański Roman  44 0 48           92
6 Kasprzyk Dariusz  43 0 45           88
7 Bączek Dariusz 0 45 0           45
8 Kraśniewski Krzysztof 0 0 44           44
9 Szczepański Marek 0 43 0           43
10 Ceniuk Sylwester 0 42 0           42
Kategoria rodzinna
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
13.10 17.11 1.12 12.01 9.02 2.03 6.04 11.05 SUMA
1 Rodzina Borkowskich  50 48 48           146
2 Rodzina Kowalskich 0 50 46           96
3 Rodzina Różalskich  43 0 50           93
4 Rodzina Boduszek  46 46 0           92
5 Rodzina Orzechowskich 45 0 45           90
6 Rodzina Banachów  48 0 0           48
7 Rodzina Szulaczuk 0 45 0           45
8-10 Rodzina Jaworskich  44 0 0           44
8-10 Rodzina Budyś 0 44 0           44
8-10 Rodzina Rzepeckich 0 0 44           44
11-12 Rodzina Wąsickich 0 43 0           43
11-12 Rodzina Nowakowskich 0 0 43           43
13-14 Rodzina Weis  42 0 0           42
13-14 Rodzina Światkowskich 0 42 0           42
15 Rodzina Ciarkowskich 0 41 0           41


 



 

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…