Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


Wyniki I turnieju z dnia 24.09.2017 można pobrać klikając TUTAJ.

Wyniki II turnieju z dnia 08.10.2017 można pobrać klikając TUTAJ.

Wyniki III turnieju z dnia 05.11.2017 można pobrać klikając TUTAJ.

Wyniki IV turnieju z dnia 10.12.2017 można pobrać klikając TUTAJ.

Wyniki V turnieju z dnia 14.01.2018 można pobrać klikając TUTAJ.

Wyniki VI turnieju z dnia 11.02.2018 można pobrać klikając TUTAJ.

Wyniki VII turnieju z dnia 11.03.2018 można pobrać klikając TUTAJ.

Wyniki Amatorskich Mistrzostw Elbląga z dnia 08.04.2018 do pobrania TUTAJ.

 

 


08.10.2017
Kategoria mężczyzn powyżej 40 lat
Rosa Jerzy Kallas Marek 0:2  
Kuźmicki Artur Grzęda Zbigniew 2:1  
Wasyluk Grzegorz Kallas Marek 1:2  
Butkus Bartłomiej Rostankowski Radosław 2:0  
Kołodziejczyk Zbigniew Ponichtera Janusz 1:2  
Kuźmicki Artur Maślanik Marek 1:2  
Rosa Jerzy Kuźmicki Artur 0:2  
Grzęda Zbigniew Wasyluk Grzegorz 0:2  
Kuźmicki Artur Kołodziejczyk Zbigniew 2:0  
Rostankowski Radosław Wasyluk Grzegorz 0:2  
Kallas Marek Butkus Bartłomiej 1:2  
Ponichtera Janusz Maślanik Marek 0:2  
Kuźmicki Artur Ponichtera Janusz 2:1  
Wasyluk Grzegorz Kallas Marek 2:0  
Kuźmicki Artur Wasyluk Grzegorz 1:2 o 3 miejsce
Rosa Jerzy Grzęda Zbigniew 0:2 o 9 miejsce
Kołodziejczyk Zbigniew Rostankowski Radosław 0:2 o 7 miejsce
Ponichtera Janusz Kallas Marek 0:2 o 5 miejsce
Butkus Bartłomiej Maślanik Marek 0:2 Finał
Ostateczna kolejność
1 miejsce Maślanik Marek 40 pkt.  
2 miejsce Butkus Bartłomiej 38 pkt.  
3 miejsce Wasyluk Grzegorz 36 pkt.  
4 miejsce Kuźmicki Artur 34 pkt.  
5 miejsce Kallas Marek 32 pkt.  
6 miejsce Ponichtera Janusz 30 pkt.  
7 miejsce Rostankowski Radosław 28 pkt.  
8 miejsce Kołodziejczyk Zbigniew 26 pkt.  
9 miejsce Grzęda Zbigniew 24 pkt.  
10 miejsce Rosa Jerzy 22 pkt.  
Gra podwójna mężczyzn
Butkus Bartek/Kallas Marek Machelski Jerzy/Ponichtera Janusz 2:1  
Grzęda Zbigniew/Rostankowski Radosław Butkus Bartek/Kallas Marek 0:2  
Kołodziejczyk Zbigniew/Maślanik Marek Kuźmicki Artur/Wasyluk Grzegorz 0:2  
Kołodziejczyk Zbigniew/Maślanik Marek Machelski Jerzy/Ponichtera Janusz 2:1  
Kołodziejczyk Zbigniew/Maślanik Marek Grzęda Zbigniew/Rostankowski Radosław 2:0 o m-ce III
Butkus Bartek/Kallas Marek Kuźmicki Artur/Wasyluk Grzegorz 2:0 o m-ce I
Ostateczna kolejność
1 miejsce Butkus Bartek/Kallas Marek 40 pkt.  
2 miejsce Kuźmicki Artur/Wasyluk Grzegorz 38 pkt.  
3 miejsce Kołodziejczyk Zbigniew/Maślanik Marek 36 pkt.  
4 miejsce Grzęda Zbigniew/Rostankowski Radosław 34 pkt.  
5 miejsce Machelski Jerzy/Ponichtera Janusz 32 pkt.  
Gra mieszana (mixt)
Butkus  Agnieszka/Kallas  Marek Ostaszewska Beata/Maślanik Marek 2:1  
Ostateczna kolejność
1 miejsce Butkus  Agnieszka/Kallas  Marek 40 pkt.  
2 miejsce Ostaszewska Beata/Maślanik Marek 38 pkt.