Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


PUNKTACJA GENERALNA

X Grand Prix Elbląga w Badmintonie

(do punktacji generalnej wliczonych jest 6 najlepszych wyników, brak udziału traktowany jest jako najsłabszy wynik, w przypadku takiej samej ilości punktów decyduje większa ilość wyższych pozycji w poszczególnych turniejach)

 


MĘŻCZYŹNI do 39 lat  
MIEJSCE NAZWISKO i IMIĘ PUNKTY  
I II III IV V VI VII SUMA SUMA VI
najlepszych
1 Butkus Bartłomiej 40 0 0 0 0 0   40 40
2 Macielak Jacek 38 0 0 0 0 0   38 38
MĘŻCZYŹNI 40 lat i starsi  
MIEJSCE NAZWISKO i IMIĘ PUNKTY  
I II III IV V VI VII SUMA SUMA VI
najlepszych
1 Maślanik Marek 34 40 36 40 0 40 38 228 228
1 Macielak Krzysztof 40 0 34 36 40 38 40 228 228
3 Kuźmicki Artur 32 34 40 30 34 0 36 206 206
4 Wasyluk Grzegorz 38 36 32 26 32 0 28 192 192
5 Kallas Marek 26 32 38 20 30 26 32 204 184
6 Butkus Bartłomiej 30 38 0 32 38 32 0 170 170
7 Rostankowski Radosław 24 28 26 18 26 28 22 172 154
8 Filc Tadeusz 0 0 0 34 24 34 26 118 118
9 Marek Łukaczyk 0 0 0 28 0 36 30 94 94
10 Rozmus Arkadiusz 36 0 0 38 0 0 0 74 74
11 Łukaszuk Michał 0 0 0 0 0 30 24 54 54
12 Maciejewski Marek 28 0 0 22 0 0 0 50 50
13 Grzęda Zbigniew 22 24 0 0 0 0 0 46 46
14 Machelski Jerzy 14 0 28 0 0 0 0 42 42
15 Rosa Jerzy 16 22 0 0 0 0 0 38 38
16-17 Chabowski Mirosław 0 0 0 0 36 0 0 36 36
16-17 Szopka Jarosław 0 0 0 0 0 0 36 36 36
18-19 Ponichtera Janusz 0 30 0 0 0 0 0 30 30
18-19 Stankiewicz Mariusz 0 0 30 0 0 0 0 30 30
20 Lesner Daniel 0 0 0 0 28 0 0 28 28
21 Kołodziejczyk Zbigniew 0 26 0 0 0 0 0 26 26
22-23 Rafał Molestak 0 0 0 24 0 0 0 24 24
22-23 Narusz Sławomir 0 0 0 0 0 24 0 24 24
24 Chmielewski Krzysztof 20 0 0 0 0 0 0 20 20
25 Rajczyk Dorota 18 0 0 0 0 0 0 18 18
DEBEL KOBIET  
MIEJSCE PARA PUNKTY  
I II III IV V VI VII SUMA SUMA VI
najlepszych
1 Butkus Agnieszka/Rajczyk Dorota 0 0 0 0 0 0 40 40 40
2 Bryl Jolanta/Rama Małgorzata 0 0 0 0 0 0 38 38 38
GRA PODWÓJNA  
MIEJSCE PARA PUNKTY  
I II III IV V VI VII SUMA SUMA VI
najlepszych
1 Kuźmicki Artur/Wasyluk Grzegorz 34 38 36 32 36 0 30 206 206
2 Rajczyk Dorota/Macielak Tomasz 38 0 40 36 38 0 38 190 190
3 Butkus Bartłomiej/Kallas Marek 28 40 0 26 28 30 0 152 152
4 Butkus Agnieszka/Rostankowski Radosław 0 0 32 28 32 32 0 124 124
5 Filc Tadeusz/Łukaczyk Marek 0 0 0 30 0 36 32 98 98
6 Narusz Sławomir/Macielak Krzysztof 0 0 0 0 40 0 40 80 80
7 Łukaszuk Michał/Rama Małgorzata 0 0 0 0 0 38 28 66 66
8 Grzęda Zbigniew/Rostankowski Radosław 30 34 0 0 0 0 0 64 64
9-11 Maślanik Marek/Maciejewski Marek 40 0 0 0 0 0 0 40 40
9-11 Maciejewski Marek/Molestak Rafał 0 0 0 40 0 0 0 40 40
9-11 Macielak Krzysztof/Narusz Sławomir 0 0 0 0 0 40 0 40 40
12-13 Macielak Krzysztof/Maślanik Marek 0 0 38 0 0 0 0 38 38
12-13 Maślanik Marek/Rozmus Arkadiusz 0 0 0 38 0 0 0 38 38
14-16 Chmielewski Krzysztof/Rozmus Arkadiusz 36 0 0 0 0 0 0 36 36
14-16 Kołodziejczyk Zbigniew/Maślanik Marek 0 36 0 0 0 0 0 36 36
14-16 Machelski Jerzy/Szopka Jarosław 0 0 0 0 0 0 36 36 36
17-21 Machelski Jerzy/Stankiewicz Mariusz 0 0 34 0 0 0 0 34 34
17-21 Machelski Jerzy/Macielak Krzysztof 0 0 0 34 0 0 0 34 34
17-21 Filc Tadeusz/Machelski Jerzy 0 0 0 0 34 0 0 34 34
17-21 Maślanik Marek/Rajczyk Dorota 0 0 0 0 0 34 0 34 34
17-21 Maślanik Marek/Rostankowski Radosław 0 0 0 0 0 0 34 34 34
22-23 Macielak Krzysztof/Macielak Jacek 32 0 0 0 0 0 0 32 32
22-23 Machelski Jerzy/Ponichtera Janusz 0 32 0 0 0 0 0 32 32
24 Lesner Daniel/Chabowski Mirosław 0 0 0 0 30 0 0 30 30
25 Butkus Agnieszka/Kallas Marek 0 0 0 0 0 0 26 26 26
GRA MIESZANA (MIXT)  
MIEJSCE PARA PUNKTY  
I II III IV V VI VII SUMA SUMA VI
najlepszych
1 Butkus Agnieszka/Kallas Marek 38 40 38 38 38 36 36 264 228
2 Rajczyk Dorota/Macielak Tomasz 40 0 40 40 40 0 38 198 198
3 Rajczyk Dorota/Maślanik Marek 0 0 0 0 40 40 0 80 80
4 Rama Małgorzata/Łukaszuk Michał 0 0 0 0 0 38 40 78 78
5 Bryl Asia/Narusz Sławomir 0 0 0 0 36 0 34 70 70
6 Rajczyk Dorota/Narusz Sławomir 40 0 0 0 0 0 0 40 40
7 Ostaszewska Beata/Maślanik Marek 0 38 0 0 0 0 0 38 38
8 Ostaszewska Beata/Szopka Jarosław 0 0 0 0 0 0 32 32 32