Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


 

 

 

 

 

 

Tabela Play Off 2019

 

 

FINAŁ
 CZARNA KOBRA  ŚGO PASŁĘK mecz nr 1:
mecz nr 2:
Stan rywalizacji: miejsce 1:
miejsce 2:
o 3 miejsce
NORMAL CREW SILNIK OD ZASTAWY mecz nr 1:
mecz nr 2:
Stan rywalizacji: miejsce 3:
miejsce 4:
1/2 finału
 Czarna Kobra  Normal Crew mecz nr 1: 70:57
mecz nr 2: 67:64
Stan rywalizacji: 137:121 Awans: Czarna Kobra
 Silnik od Zastawy ŚGO Pasłęk mecz nr 1: 63:53
mecz nr 2: 59:85
Stan rywalizacji: 122:138 Awans: ŚGO Pasłęk
1/4 finału
Czarna Kobra Modliszki mecz nr 1: 59:59
mecz nr 2: 20:0(v.o)
Stan rywalizacji: 79:59 Awans: Czarna Kobra
ER-DJE-TJE na 100% Normal Crew mecz nr 1: 64:40
mecz nr 2: 43:71
Stan rywalizacji: 107:111 Awans: Normal Crew
ŚGO Pasłęk 6-Packers mecz nr 1: 101:57
mecz nr 2: 20:0 (v.o)
Stan rywalizacji: 121:57 Awans: ŚGO Pasłęk
Silnik od Zastawy Max Ekipa mecz nr 1: 70:53
mecz nr 2: 49:43
Stan rywalizacji: 119:96 Awans: Silnik od Zastawy



 




TABELA KOŃCOWA RUNDY ELIMINACYJNEJ


MIEJSCE NAZWA ZESPOŁU MECZE PUNKTY KOSZE RÓŻNICA
KOSZY
ZWYC. POR. ZDOB. STRAC.
1 Czarna Kobra 12 2 26 926 658 268
2 ŚGO Pasłęk 11 3 25 983 760 223
3 Silnik od Zastawy 9 5 23 921 864 57
4 ER-DJE-TJE na 100% 9 5 23 949 810 139
5 Normal Crew * 7 7 20 662 618 44
6 Max Ekipa 3 11 17 661 894 -233
7 6-Packers * 4 10 16 643 843 -200
8 Modliszki * 1 13 11 585 863 -278


* - drużyna z walkowerem 


WYNIKI RUNDY ELIMINACYJNEJ

 

L.P. GOSPODARZE GOŚCIE WYNIK
I runda II runda
1 - 8 kolejka
1 Czarna Kobra 6-Packers 83:39 73:44
2 ER-DJE-TJE na 100% Modliszki 107:56 112:50
3 ŚGO Pasłęk Silnik od Zastawy 67:61 81:77
4 Normal Crew Max Ekipa 61:48 66:42
2 - 9 kolejka
 5 6-Packers Max Ekipa 37:43 45:39
6 Silnik od Zastawy Normal Crew 42:55 65:49
7 Modliszki ŚGO Pasłęk 0:20 (v.o) 51:69
8 Czarna Kobra ER-DJE-TJE na 100% 63:48 54:57
3 - 10 kolejka
9 ER-DJE-TJE na 100% 6-Packers 72:45 78:68
10 ŚGO Pasłęk Czarna Kobra 87:88 60:82
11 Normal Crew Modliszki 20:0 (v.o) 20:0 (v.o)
12 Max Ekipa Silnik od Zastawy

38:64

55:46
4 - 11 kolejka
13 6-Packers Silnik od Zastawy 60:82 52:69
14 Modliszki Max Ekipa 49:69 66:74
15 Czarna Kobra Normal Crew  20:0 (v.o) 75:55
16 ER-DJE-TJE na 100% ŚGO Pasłęk 47:71 61:75
5 - 12 kolejka
17 ŚGO Pasłęk 6-Packers 92:49 20:0 (v.o)
18 Normal Crew ER-DJE-TJE na 100% 42:51 58:67
19 Max Ekipa Czarna Kobra 35:68 48:82
20 Silnik od Zastawy Modliszki 83:71 66:65
6 - 13 kolejka
21 6-Packers Modliszki 64:58 71:50
22 Czarna Kobra Silnik od Zastawy 68:46 82:70
23 ER-DJE-TJE na 100% Max Ekipa 58:33 61:54
24 ŚGO Pasłęk Normal Crew 96:73 63:79
7 - 14 kolejka
25 Normal Crew 6-Packers 20:0 (v.o) 64:69
26 Max Ekipa ŚGO Pasłęk 39:111 53:71
27 Silnik od Zastawy ER-DJE-TJE na 100% 71:65 70:65
28 Modliszki Czarna Kobra 69:68 0:20 (v.o)
UWAGA! Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…