Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


 

 

TERMINARZ II etapu:

BOISKO GOSPODARZE GOŚCIE
06.03.2019 r. środa III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I Major i Przyjaciele Merkury Elbląg
12.03.2019 r. wtorek III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I LOGBARTRANS IKS Atak
II KOLEX Hale Stalowe Dream Team
13.03.2019 r. środa III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I ZNP Elbląg Sisley Volley Team
II Mar-El Instalacje Elektryczne Adehadowo Team
19.03.2019 r. wtorek III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I IKS Atak LOGBARTRANS
II Dream Team KOLEX Hale Stalowe
20.03.2019 r. środa III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I KAM Major i Przyjaciele
26.03.2019 r. wtorek III LO 9 ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I Sisley Volley Team ZNP Elbląg
II Adehadowo Team Mar-El Instalacje Elektryczne
27.03.2019 r. środa III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I Merkury Elbląg KAM
02.04.2019 r. wtorek III LO 9 ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I przegrany I pary przegrany IV pary
II przegrany II pary przegrany III pary
03.04.2019 r. środa III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I przegrany meczu nr 3 przegrany meczu nr 4
II zwycięzca meczu nr 3 zwycięzca meczu nr 4

 

09.04.2019 r. wtorek III LO 9 ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I zwycięzca I pary zwycięzca IV pary
10.04.2019 r. środa III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I zwycięzca II pary zwycięzca III pary

 

FINAŁ - 13.04.2019 r. (sobota) Hala Sportowo-Widowiskowa al. Grunwaldzka 135
godz. 11:00 Mecz o miejsca 3-4 Mecz o miejsca 3-4
godz. 13:00 Mecz o miejsca 1-2 Mecz o miejsca 1-2


TERMINARZ I etapu:

BOISKO GOSPODARZE GOŚCIE
09.10.2018 r. wtorek III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I KAM KOLEX Hale Stalowe
II Dream Team Major i Przyjaciele
10.10.2018 r. środa III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I ZNP Elbląg IKS Atak
II LOGBARTRANS Kubiaki
16.10.2018 r. wtorek III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I Kubiaki Mar-El Instalacje Elektryczne
II Adehadowo Team Sisley Volley Team
17.10.2018 r. środa III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I IKS Atak KOLEX Hale Stalowe
II Major i Przyjaciele KAM
23.10.2018 r. wtorek III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I Mar-El Instalacje Elektryczne Merkury Elbląg
II Sisley Volley Team Dream Team
24.10.2018 r. środa III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I ZNP Elbląg LOGBARTRANS
II Adehadowo Team Kubiaki
30.10.2018 r. wtorek III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I Merkury Elbląg Adehadowo Team
II KOLEX Hale Stalowe Major i Przyjaciele
06.11.2018 r. wtorek III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I Mar-El Instalacje Elektryczne ZNP Elbląg
II Dream Team Merkury Elbląg
07.11.2018 r. środa III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I LOGBARTRANS IKS Atak
II KAM Sisley Volley Team
13.11.2018 r. wtorek III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I Sisley Volley Team KOLEX Hale Stalowe
II Merkury Elbląg KAM
14.11.2018 r. środa III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I IKS Atak Major i Przyjaciele
II ZNP Elbląg Adehadowo Team
20.11.2018 r. wtorek III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I Dream Team ZNP Elbląg
II KOLEX Hale Stalowe Merkury Elbląg
21.11.2018 r. środa III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I LOGBARTRANS Mar-El Instalacje Elektryczne
II Major i Przyjaciele Sisley Volley Team
27.11.2018 r. wtorek III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I Kubiaki Dream Team
II Merkury Elbląg Major i Przyjaciele
28.11.2018 r. środa III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I Mar-El Instalacje Elektryczne IKS Atak
II Adehadowo Team LOGBARTRANS
04.12.2018 r. wtorek III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I KAM Kubiaki
II Mar-El Instalacje Elektryczne Adehadowo Team
05.12.2018 r. środa III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I IKS Atak Sisley Volley Team
II LOGBARTRANS Dream Team
11.12.2018 r. wtorek III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I Kubiaki KOLEX Hale Stalowe
II ZNP Elbląg KAM
12.12.2018 r. środa III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I Adehadowo Team IKS Atak
II Dream Team Mar-El Instalacje Elektryczne
18.12.2018 r. wtorek III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I KOLEX Hale Stalowe ZNP Elbląg
II Major i Przyjaciele Kubiaki
19.12.2018 r. środa III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I KAM LOGBARTRANS
II Sisley Volley Team Merkury Elbląg
08.01.2019 r. wtorek III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I ZNP Elbląg Major i Przyjaciele
II Kubiaki Sisley Volley Team
09.01.2019 r. środa III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I IKS Atak Merkury Elbląg
II LOGBARTRANS KOLEX Hale Stalowe
15.01.2019 r. wtorek III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I Mar-El Instalacje Elektryczne KAM
II Adehadowo Team Dream Team
16.01.2019 r. środa III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I Major i Przyjaciele LOGBARTRANS
II Merkury Elbląg Kubiaki
05.02.2019 r. wtorek III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I KOLEX Hale Stalowe Mar-El Instalacje Elektryczne
II Sisley Volley Team ZNP Elbląg
06.02.2019 r. środa III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I Dream Team IKS Atak
II KAM Adehadowo Team
12.02.2019 r. wtorek III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I ZNP Elbląg Merkury Elbląg
II Mar-El Instalacje Elektryczne Major i Przyjaciele
13.02.2019 r. środa III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I IKS Atak Kubiaki
II LOGBARTRANS Sisley Volley Team
19.02.2019 r. wtorek III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I Adehadowo Team KOLEX Hale Stalowe
II Dream Team KAM
20.02.2019 r. środa III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I Kubiaki ZNP Elbląg
II Sisley Volley Team Mar-El Instalacje Elektryczne
26.02.2019 r. wtorek III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I KOLEX Hale Stalowe Dream Team
II Major i Przyjaciele Adehadowo Team
27.02.2019 r. środa III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I Merkury Elbląg LOGBARTRANS
II KAM IKS Atak
05.03.2019 r. wtorek III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I Adehadowo Team LOGBARTRANS
II Major i Przyjaciele KAM
UWAGA! Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…