Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


 

 


TERMINARZ I ETAPU

Terminarz można pobrac KLIKAJĄC TUTAJ.

BOISKO GOSPODARZE GOŚCIE
10.10.2017 r. wtorek Gim 9. ul. Browarna 1 - godz. 20:15
I Adehadowo Team LOGBARTRANS
II Virtus.pro KAM
11.10.2017 r. środa Gim 9. ul. Browarna 1 - godz. 20:15
I Merkury Elbląg Major i Przyjaciele
II Sisley Volley Team DreamTeam
17.10.2017 r. wtorek Gim. 9 ul. Browarna 1 - godz. 20:15
I DreamTeam ROAM
II LOGBARTRANS Virtus.pro
18.10.2017 r. środa Gim 9. ul. Browarna 1 - godz. 20:15
I KAM Merkury Elbląg
II Major i Przyjaciele Sisley Volley Team
24.10.2017 r. wtorek Gim. 9 ul. Browarna 1 - godz. 20:15
I ZNP Elbląg Adehadowo Team
II ROAM KOLEX Hale stalowe
25.10.2017 r. środa Gim 9. ul. Browarna 1 - godz. 20:15
I Major i Przyjaciele KOLEX Hale stalowe
II Merkury Elbląg LOGBARTRANS
7.11.2017 r. wtorek Gim 9. ul. Browarna 1 - godz. 20:15
I Sisley Volley Team KAM
II ROAM Major i Przyjaciele
8.11.2017 r. środa Gim. 9 ul. Browarna 1 - godz. 20:15
I Virtus.pro ZNP Elbląg
II KOLEX Hale stalowe DreamTeam
14.11.2017 r. wtorek Gim. 9 ul. Browarna 1 - godz. 20:15
I Adehadowo Team Virtus.pro
II KAM ROAM
15.11.2017 r. środa Gim 9. ul. Browarna 1 - godz. 20:15
I LOGBARTRANS Sisley Volley Team
II ZNP Elbląg Merkury Elbląg
21.11.2017 r. wtorek Gim. 9 ul. Browarna 1 - godz. 20:15
I Merkury Elbląg Adehadowo Team
II Sisley Volley Team ZNP Elbląg
  22.11.2017 r. środa Gim 9. ul. Browarna 1 - godz. 20:15
I ROAM LOGBARTRANS
II KOLEX Hale stalowe KAM
28.11.2017 r. wtorek Gim. 9 ul. Browarna 1 - godz. 20:15
I DreamTeam Major i Przyjaciele
II ROAM Adehadowo Team
29.11.2017 r. środa Gim. 9 ul. Browarna 1 - godz. 20:15
I LOGBARTRANS KOLEX Hale stalowe
II ZNP Elbląg ROAM
5.12.2017 r. wtorek Gim 9. ul. Browarna 1 - godz. 20:15
I Virtus.pro Merkury Elbląg
II Adehadowo Team Sisley Volley Team
6.12.2017 r. środa Gim. 9 ul. Browarna 1 - godz. 20:15
I KAM DreamTeam
II Sisley Volley Team Virtus.pro
    12.12.2017 r. wtorek Gim 9. ul. Browarna 1 - godz. 20:15
I DreamTeam LOGBARTRANS
II Major i Przyjaciele KAM
13.12.2017 r. środa Gim. 9 ul. Browarna 1 - godz. 20:15
I LOGBARTRANS Major i Przyjaciele
II KOLEX Hale stalowe ZNP Elbląg
19.12.2017 r. wtorek Gim 9. ul. Browarna 1 - godz. 20:15
I ZNP Elbląg DreamTeam
II Adehadowo Team KOLEX Hale stalowe
20.12.2017 r. środa Gim. 9 ul. Browarna 1 - godz. 20:15
I Virtus.pro ROAM
II Merkury Elbląg Sisley Volley Team
09.01.2018 r. wtorek Gim 9. ul. Browarna 1 - godz. 20:15
I ROAM Merkury Elbląg
II KOLEX Hale stalowe Virtus.pro
10.01.2018 r. środa Gim. 9 ul. Browarna 1 - godz. 20:15
I Major i Przyjaciele ZNP Elbląg
II KAM LOGBARTRANS
16.01.2018 r. wtorek Gim 9. ul. Browarna 1 - godz. 20:15
I ZNP Elbląg KAM
II DreamTeam Adehadowo Team
17.01.2018 r. środa Gim. 9 ul. Browarna 1 - godz. 20:15
I Virtus.pro DreamTeam
II Merkury Elbląg KOLEX Hale stalowe
6.02.2018 r. wtorek Gim 9. ul. Browarna 1 - godz. 20:15
I Adehadowo Team Major i Przyjaciele
II Sisley Volley Team ROAM
7.02.2018 r. środa Gim. 9 ul. Browarna 1 - godz. 20:15
I KOLEX Hale stalowe Sisley Volley Team
II DreamTeam Merkury Elbląg
13.02.2018 r. wtorek Gim 9. ul. Browarna 1 - godz. 20:15
I KAM Adehadowo Team
II Major i Przyjaciele Virtus.pro
14.02.2018 r. środa Gim. 9 ul. Browarna 1 - godz. 20:15
I LOGBARTRANS ZNP Elbląg
II