Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


Wyniki I etapu:

O kolejności w tabeli decydują:

- większa ilość punktów

- wyższy stosunek setów zdobytych do utraconych

- wyższy stosunek małych punktów zdobytych do utraconych

- bezpośredni mecz

Tabela

MIEJSCE NAZWA ZESPOŁU MECZE PTY SETY MAŁE PUNKTY
ZWYC. POR. WYGR. PRZEGR. STOS. ZDOB. STR. STOS.
1 KAM 5 1 15 15 3 5 442 335 1,319
2 LOGBARTRANS 3 3 12 12 6 2 436 338 1,289
3 Adehadowo Team 5 0 12 12 3 4 374 296 1,263
4 ZNP Elbląg 3 2 11 11 4 2,75 365 285 1,280
5 Major i Przyjaciele 4 1 10 10 5 2 351 325 1,080
6 KOLEX Hale Stalowe 3 2 9 9 6 1,5 340 311 1,093
7 Virtus.pro 3 1 8 8 4 2 278 262 1,061
8 Dream Team 3 1 7 7 5 1,4 288 238 1,210
9 Merkury Elbląg 0 5 2 2 13 0,153 272 378 0,719
10 Sisley Volley Team 0 6 1 1 17 0,058 336 454 0,740
11 ROAM 0 7 0 0 21 0 267 525 0,508


Wyniki

L.P. GOSPODARZE GOŚCIE WYNIKI
I runda
1 kolejka
1 Adehadowo Team LOGBARTRANS 2:1 (25:21, 23:25, 25:22)
2 Virtus.pro KAM 1:2 (13:25, 22:25, 25:18)
3 Merkury Elbląg Major i Przyjaciele 1:2 (27:25, 18:25, 26:28)
4 Sisley Volley Team Dream Team przeł. na inny termin
5 ROAM KOLEX Hale Stalowe 0:3 (11:25, 8:25, 10:25)
2 kolejka
6 Dream Team ROAM 3:0 (25:12, 25:13, 25:10)
7 Major i Przyjaciele Sisley Volley Team 2:1 (25:21, 25:20, 22:25)
8 KAM Merkury Elbląg 3:0 (27:25, 25:7, 25:17)
9 LOGBARTRANS Virtus.pro 1:2 (25:27, 19:25, 25:16)
10 ZNP Elbląg Adehadowo Team 1:2 (27:25, 26:28, 20:25)
3 kolejka
11 Virtus.pro ZNP Elbląg 2:1 (18:25, 25:20, 25:20)
12 Merkury Elbląg LOGBARTRANS 0:3 (13:25, 12:25, 17:25)
13 Sisley Volley Team KAM 0:3 (21:25, 10:25, 19:25)
14 ROAM Major i Przyjaciele 0:3 (15:25, 14:25, 18:25)
15 KOLEX Hale Stalowe Dream Team 3:0 (25:18, 25:20, 26:24)
4 kolejka
16 Major i Przyjaciele KOLEX Hale Stalowe 2:1 (25:21, 21:25, 25:19)
17 KAM ROAM 3:0 (25:16, 25:11, 25:17)
18 LOGBARTRANS Sisley Volley Team 3:0 (25:11, 25:10, 25:21)
19 ZNP Elbląg Merkury Elbląg 3:0 (25:20, 25:13, 25:17)
20 Adehadowo Team Virtus.pro  
5 kolejka
21 Merkury Elbląg Adehadowo Team 1:2 (25:23, 16:25, 19:25)
22 Sisley Volley Team ZNP Elbląg 0:3 (17:25, 18:25, 22:25)
23 ROAM LOGBARTRANS 0:3 (13:25, 14:25, 19:25)
24 KOLEX Hale Stalowe KAM 0:3 (17:25, 20:25, 20:25)
25 Dream Team Major i Przyjaciele 2:1 (25:12, 25:15, 26:28)
6 kolejka
26 KAM Dream Team 1:2 (23:25, 22:25, 27:25)
27 LOGBARTRANS KOLEX Hale Stalowe 1:2 (25:14, 24:26, 25:27)
28 ZNP Elbląg ROAM 3:0 (25:13, 25:10, 25:9)
29 Adehadowo Team Sisley Volley Team 3:0 (25:21, 25:22, 25:18)
30 Virtus.pro Merkury Elbląg przeł. na inny termin
7 kolejka
31 Sisley Volley Team Virtus.pro 0:3 (30:32, 16:25, 14:25)
32 ROAM Adehadowo Team 0:3 (9:25, 17:25, 8:25)
33 KOLEX Hale Stalowe ZNP Elbląg  
34 Dream Team LOGBARTRANS  
35 Major i Przyjaciele KAM  
8 kolejka
36 LOGBARTRANS Major i Przyjaciele  
37 ZNP Elbląg Dream Team  
38 Adehadowo Team KOLEX Hale Stalowe  
39 Virtus.pro ROAM  
40 Merkury Elbląg Sisley Volley Team  
9 kolejka
41 ROAM Merkury Elbląg  
42 KOLEX Hale Stalowe Virtus.pro  
43 Dream Team Adehadowo Team  
44 Major i Przyjaciele ZNP Elbląg  
45 KAM LOGBARTRANS  
10 kolejka
46 ZNP Elbląg KAM  
47 Adehadowo Team Major i Przyjaciele  
48 Virtus.pro Dream Team  
49 Merkury Elbląg KOLEX Hale Stalowe  
50 Sisley Volley Team ROAM  
11 kolejka
51 KOLEX Hale Stalowe Sisley Volley Team  
52 Dream Team Merkury Elbląg  
53 Major i Przyjaciele Virtus.pro  
54 KAM Adehadowo Team  
55 LOGBARTRANS ZNP Elbląg