Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


 

Wyniki I etapu:

O kolejności w tabeli decydują:

- większa ilość punktów

- wyższy stosunek setów zdobytych do utraconych

- wyższy stosunek małych punktów zdobytych do utraconych

- bezpośredni mecz

Tabela

MIEJSCE NAZWA ZESPOŁU MECZE PTY SETY MAŁE PUNKTY
ZWYC. POR. WYGR. PRZEGR. STOS. ZDOB. STR. STOS.
1 LOGBARTRANS 8 0 23 23 1 23 607 401 1,513
2 ZNP Elbląg 6 2 19 19 5 3,8 579 435 1,331
3 Sisley Volley Team 6 2 16 16 8 2 568 508 1,118
4 Mar-El Instalacje Elektryczne 6 2 14 14 10 1,4 556 485 1,146
5 KOLEX Hale Stalowe 5 2 13 13 8 1,625 461 432 1,067
6 Adehadowo Team 4 3 12 12 9 1,333 468 397 1,178
7 KAM 3 3 10 10 8 1,25 382 390 0,979
8 Dream Team 3 5 10 10 14 0,714 521 563 0,925
9 Major i Przyjaciele 2 6 9 9 15 0,6 496 541 0,916
10 Merkury Elbląg 2 7 8 8 19 0,421 588 662 0,888
11 IKS Atak 2 6 7 7 17 0,411 507 577 0,878
12 Kubiaki 0 9 0 0 27 0 333 675 0,493


Wyniki

L.P. GOSPODARZE GOŚCIE WYNIKI
I runda
1 kolejka
1 ZNP Elbląg IKS Atak 3:0 (25:12, 25:20, 25:18)
2 LOGBARTRANS Kubiaki 3:0 (25:8, 25:9, 25:6)
3 Mar-El Instalacje Elektryczne Merkury Elbląg 2:1 (25:22, 22:25, 25:20)
4 Adehadowo Team Sisley Volley Team 2:1 (25:20, 25:17, 23:25)
5 Dream Team Major i Przyjaciele 1:2 (19:25, 25:23, 21:25)
6 KAM KOLEX Hale Stalowe przeł. na inny termin
2 kolejka
7 IKS Atak KOLEX Hale Stalowe 0:3 (19:25, 18:25, 23:25)
8 Major i Przyjaciele KAM przeł. na inny termin
9 Sisley Volley Team Dream Team 2:1 (23:25, 26:24, 25:18)
10 Merkury Elbląg Adehadowo Team 0:3 (16:25, 17:25, 18:25)
11 Kubiaki Mar-El Instalacje Elektryczne 0:3 (13:25, 6:25, 10:25)
12 ZNP Elbląg LOGBARTRANS 0:3 (21:25, 24:26, 19:25)
3 kolejka
13 LOGBARTRANS IKS Atak 3:0 (25:22, 25:17, 25:16)
14 Mar-El Instalacje Elektryczne ZNP Elbląg 2:1 (12:25, 27:25, 25:15)
15 Adehadowo Team Kubiaki 3:0 w.o (25:0, 25:0, 25:0)
16 Dream Team Merkury Elbląg 2:1 (33:31, 25:21, 23:25)
17 KAM Sisley Volley Team 1:2 (25:22, 14:25, 16:25)
18 KOLEX Hale Stalowe Major i Przyjaciele 2:1 (25:23, 22:25, 25:21)
4 kolejka
19 IKS Atak Major i Przyjaciele 2:1 (25:21, 22:25, 25:20)
20 Sisley Volley Team KOLEX Hale Stalowe 1:2 (23:25, 25:21, 13:25)
21 Merkury Elbląg KAM 0:3 (20:25, 18:25, 23:25)
22 Kubiaki Dream Team 0:3 (12:25, 18:25, 21:25)
23 ZNP Elbląg Adehadowo Team 3:0 (25:13, 25:21, 25:13)
24 LOGBARTRANS Mar-El Instalacje Elektryczne 3:0 (25:16, 25:16, 29:27)
5 kolejka
25 Mar-El Instalacje Elektryczne IKS Atak 2:1 (25:17, 25:20, 24:26)
26 Adehadowo Team LOGBARTRANS przeł. na inny termin
27 Dream Team ZNP Elbląg 0:3 (15:25, 14:25, 15:25)
28 KAM Kubiaki 3:0 (25:14, 26:17, 25:11)
29 KOLEX Hale Stalowe Merkury Elbląg 3:0 (25:16, 25:9, 25:19)
30 Major i Przyjaciele Sisley Volley Team 1:2 (15:25, 21:25, 26:24)
6 kolejka
31 IKS Atak Sisley Volley Team 1:2 (22:25, 25:22, 20:25)
32 Merkury Elbląg Major i Przyjaciele 2:1 (25:23, 25:23, 21:25)
33 Kubiaki KOLEX Hale Stalowe 0:3 (14:25, 18:25, 16:25)
34 ZNP Elbląg KAM 3:0 (25:17, 25:23, 25:15)
35 LOGBARTRANS Dream Team 3:0 (25:22, 25:19, 27:25)
36 Mar-El Instalacje Elektryczne Adehadowo Team 2:1 (26:24, 25:27, 25:18)
7 kolejka
37 Adehadowo Team IKS Atak 2:1 (14:25, 25:21, 25:15)
38 Dream Team Mar-El Instalacje Elektryczne 1:2 (11:25, 25:21, 15:25)
39 KAM LOGBARTRANS 1:2 (14:25, 19:25, 27:25)
40 KOLEX Hale Stalowe ZNP Elbląg 0:3 (23:25, 19:25, 11:25)
41 Major i Przyjaciele Kubiaki 3:0 (25:12, 25:10, 25:15)
42 Sisley Volley Team Merkury Elbląg 3:0 (25:19, 28:26, 25:21)
8 kolejka
43 IKS Atak Merkury Elbląg 2:1 (29:31, 25:23, 25:22)
44 Kubiaki Sisley Volley Team 0:3 (12:25, 16:25, 19:25)
45 ZNP Elbląg Major i Przyjaciele 3:0 (25:13, 25:19, 25:14)
46 LOGBARTRANS KOLEX Hale Stalowe 3:0 (25:15, 25:15, 25:10)
47 Mar-El Instalacje Elektryczne KAM 1:2 (25:12, 19:25, 21:25)
48 Adehadowo Team Dream Team 1:2 (18:25, 22:25, 25:22)
9 kolejka
49 Dream Team IKS Atak  
50 KAM Adehadowo Team  
51 KOLEX Hale Stalowe Mar-El Instalacje Elektryczne  
52 Major i Przyjaciele LOGBARTRANS 0:3 (15:25, 10:25, 9:25)
53 Sisley Volley Team ZNP Elbląg  
54 Merkury Elbląg Kubiaki 3:0 (25:16, 25:22, 25:18)
10 kolejka
55 IKS Atak Kubiaki  
56 ZNP Elbląg Merkury Elbląg  
57 LOGBARTRANS Sisley Volley Team  
58 Mar-El Instalacje Elektryczne Major i Przyjaciele  
59 Adehadowo Team KOLEX Hale Stalowe  
60 Dream Team KAM  
11 kolejka
61 KAM IKS Atak  
62 KOLEX Hale Stalowe Dream Team  
63 Major i Przyjaciele Adehadowo Team  
64 Sisley Volley Team Mar-El Instalacje Elektryczne  
65 Merkury Elbląg LOGBARTRANS  
66 Kubiaki ZNP Elbląg  
UWAGA! Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…