Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


Składy zespołów Elbląskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej

Awangarda Volley Liga sezon 2019/2020

(kliknij na zdjęcie aby powiększyć)


BEST NET TEAM

IKS Atak





1 Augustyńczyk Krzysztof
1 Banach Wiktor
2 Dolot Przemysław
2 Bielecki Marek
3 Gawłowski Dawid
3 Bożejewicz Dominik
4 Iwaszko Daniel
4 Decyk Igor
5 Karbownik Łukasz
5 Jaśkielewicz Bartłomiej
6 Kurek Mateusz
6 Kańduła Marcel
7 Laszuk Bartek
7 Król Jakub
8 Maćkowiak Kamil
8 Król Robert
9 Matczak Maciej
9 Mroczek Dawid
10 Olszewska Beata
10 Muraszko Michał
11 Olszewski Mateusz
11 Orzech Jakub
12 Panasiuk Bartek
12 Posadzy Antoni



13 Rożankowski Michał



14 Sikora Krystian



15 Siwik Alex



16 Topolewski Adam



17 Woźnicki Oliwier



18 Woźny Oskar



19 Zaroda Igor



20 Zaton Paweł






KAM

KOLEX





1 Aleksandrowicz Jakub
1 Banaszek Paweł
2 Balewski Rafał
2 Bogdan Tomasz
3 Duda Adam
3 Borkowski Przemysław
4 Dudojć Dariusz
4 Jakubiec Radosław
5 Dudojć Paweł
5 Kańduła Marek
6 Dudojć Piotr
6 Rygasiewicz Ireneusz
7 Glaner Marcin
7 Wąsik Izabella
8 Głodowski Piotr


9 Gromko Artur


10 Hirniak Agata


11 Kot Sergiusz


12 Lech Łukasz


13 Majkowski Daniel


14 Olszewski Paweł


15 Sobstel Piotr


16 Szałkowski Paweł


17 Zwierz Marek








LOGBAR

Major i Przyjaciele





1 Banach Aleksander
1 Romańczyk Lucyna
2 Cherek Zbigniew
2 Romańczyk Marcin
3 Guzowski Rafał
3 Szatanik Marek
4 Kijewski Szymon
4 Tabero Bartek
5 Koterwa Daniel
5 Tajl Piotr
6 Kowal Piotr
6 Teliczan Jakub
7 Kozubowski Kacper
7 Tyszkowski Józef
8 Malinowski Piotr


9 Marcinkiewicz Wojciech


10 Markowski Łukasz


11 Narewski Marcin


12 Samulewski Wojciech


13 Walędzik Marcin








Mar-El Czołg Elbląg

MARTRANS





1 Fedriko Mateusz
1 Bauszewski Mariusz
2 Gliwa Paulo
2 Bredziński Bartosz
3 Góralski Karol
3 Górka Jakub
4 Kłos Dawid
4 Ignaciuk Jakub
5 Kownacki Szymon
5 Lamp Mateusz
6 Krajewski Piotr
6 Nazarek Arkadiusz
7 Krupa Bartosz
7 Skibiak Igor
8 Lubawski Paweł
8 Strzyżewski Dawid
9 Łaskowski Przemysław
9 Sulkowski Adam
10 Masny Michał


11 Nejdrowski Łukasz


12 Nejdrowski Mateusz


13 Szymański Mateusz








Merkury

Okna Tüfe





1 Aszkielaniec Krzysztof
1 Baranowski Michał
2 Bożejewicz Mariusz
2 Brzostek Karol
3 Lubawski Krzysztof
3 Charytoniuk Jakub
4 Miałdun Krystian
4 Fiłonowicz Jakub
5 Myśliński Dariusz
5 Mielewczyk Marcin
6 Myśliński Grzegorz
6 Pożarowski Filip
7 Olszewski Jarosław
7 Skidaniuk Patryk
8 Panimasz Marek
8 Stopel Michał
9 Tomaszewski Piotr
9 Wlazło Robert
10 Tomczak Kamil
10 Maciej Niemidomski






Sisley Volley Team

ZNP Elbląg





1 Barna Łukasz
1 Albertowicz Adam
2 Hońko Przemysław
2 Jarzyło Jerzy
3 Janecki Łukasz
3 Karwacki Marcin
4 Jusiński Dawid
4 Ludwiński Bogumił
5 Kuczawski Michał
5 Matwiejczuk Adam
6 Misztal Marcin
6 Patecki Tomasz
7 Nisztuk Dawid
7 Pfeiffer Jacek
8 Patyk Arkadiusz
8 Wojdag Mariusz
9 Piotrowski Mateusz
9 Wołosz Maciej
10 Pocałujko Łukasz


11 Polcyn Grzegorz


12 Polcyn Jacek


13 Szymaniec Adam


14 Chojecki Cezary



UWAGA! Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…