Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


12.06.17 Aktualności

Rowerzyści dojechali ślimaczym tempem na ślimaki do Krasina

Hodowla ślimaków ,,Snails Garden’’ w Krasinie pod Pasłękiem była celem szóstej tegorocznej Miejskiej Wycieczki Rowerowej. Jedna z dłuższych kilometrowo wycieczka (49 km) zgromadziła na starcie liczbę 56 osób, która w trakcie jazdy ulegała licznym modyfikacjom. czytaj więcej »

12.06.17 Aktualności

XII Rowerowy Rajd Integracyjny

W ramach XIX Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny pod hasłem ,,Miłość w rodzinie nigdy nie zaginie'' w dniu 8 czerwca 2017 roku odbył się XII Rowerowy Rajd Integracyjny. czytaj więcej »

07.06.17 Aktualności

Ślimaczym tempem do Krasina

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej zapraszają do udziału w kolejnej wycieczce rowerowej. Ostatnia przed wakacjami wyprawa dla fanów dwóch kółek będzie prowadziła do Krasina pod Pasłękiem. czytaj więcej »

06.06.17 Aktualności

Galeria zdjęć z Biegu Piekarczyka

Zapraszamy wszystkich uczestników oraz kibiców Biegu Piekarczyka do obejrzenia galerii zdjęć z niedzielnej imprezy. I choć pogoda nie do końca dopisała, to atmosfera zarówno na trasie jak i wśród kibiców była wspaniała. czytaj więcej »

05.06.17 Aktualności

Sponsorzy

Zaangażowanie finansowe sponsorów, wsparcie organizacyjne lokalnych firm, promocja imprezy w lokalnych mediach. W imieniu uczestników biegu oraz kibicujących na trasie rodzin dziękujemy sponsorom i partnerom za wsparcie naszej imprezy. czytaj więcej »

04.06.17 Aktualności

Najszybsi byli Białorusini

Pogoda nie zniechęciła biegaczy, którzy wystartowali dziś (4 czerwca) w IX edycji Biegu Piekarczyka. Mimo zimna i deszczu, ponad 760 zawodników stawiło się na starcie. czytaj więcej »

04.06.17 Aktualności

Wyniki z IX Elbląskiego Biegu Piekarczyka na 10 km

Kliknij i zobacz oficjalne wyniki IX Biegu Piekarczyka. czytaj więcej »

31.05.17 Aktualności

IX Bieg Piekarczyka – utrudnienia w ruchu, zmiany w komunikacji

W najbliższą niedzielę w Elblągu odbędzie się IX Bieg Piekarczyka. W zawodach weźmie udział ponad 800 zawodników z całego kraju. Niestety elblążanie muszą przygotować się nie tylko na sportowe emocje, ale także na spore utrudnienia w ruchu drogowym. czytaj więcej »

29.05.17 Aktualności

Rekordowa frekwencja Biegu Piekarczyka 2017

Imponująco zapowiada się tegoroczna edycja Elbląskiego Biegu Piekarczyka. Zainteresowanie udziałem w największej elbląskiej imprezie biegowej wyraziło ponad 800 zawodników. Regulaminowy limit zapisów został osiągnięty na dwa tygodnie przed zawodami. czytaj więcej »

29.05.17 Aktualności

Rowerzyści wspinali się na Maślaną Górę w Milejewie

Maślana Góra w Milejewie, zwana też Górą Milejewską była celem majowej edycji Miejskich Wycieczek Rowerowych. Nasza jazda odbywała się w towarzystwie międzynarodowych podróżników spod znaku Bike Jamboree udających się w trwającą – bagatela – dwa lata podróż dookoła świata. czytaj więcej »