Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


12.07.17 Aktualności

Turniej Czterech Trenerów we wrześniu w Elblągu

Już za niespełna dwa miesiące miłośników siatkówki czekają kolejne sportowe emocje. 7 i 8 września, po raz trzeci w naszym mieście rozegrany zostanie Turniej Czterech Trenerów o Puchar Prezydenta Elbląga. Kibice ponownie zobaczą w akcji zespoły PlusLigi. czytaj więcej »

10.07.17 Aktualności

Siatkarze z Malborka z Pucharem Prezydenta Elbląga

Mateusz Szturmowski i Sławomir Zemlik z Malborka zdobyli Puchar Prezydenta Elbląga w siatkówce plażowej. W finale turnieju rozgrywanego na Tawernie Tortuga pokonali elbląską parę Damian Zemło/Kacper Szymula 21:13. czytaj więcej »

03.07.17 Aktualności

Zgłoś drużynę i powalcz o Puchar Prezydenta

Trwa przyjmowanie zgłoszeń do turnieju siatkówki plażowej o Puchar Prezydenta Elbląga Witolda Wróblewskiego. Zawody rozegrane zostaną w najbliższą niedzielę, 9 lipca, na boisku Tawerny Tortuga. czytaj więcej »

03.07.17 Aktualności

Rowerzyści odwiedzili czatownię Ptasi Raj nad Zalewem Wiślanym

MOSiR w Elblągu przy współpracy z Towarzystwem Ubezpieczeń Wzajemnych TUW oraz elbląskim Biurem Podróży VARIUSTUR był organizatorem pierwszej z cyklu trzech wycieczek rowerowych w ramach ,,Wakacji z MOSiR''. czytaj więcej »

28.06.17 Aktualności

CRW Dolinka rusza po przerwie serwisowej

Informujemy, że w czwartek 29.06.2017 od godz. 15:00 rusza po przerwie serwisowej CRW Dolinka. Obiekt będzie czynny codziennie w godz. 6:00 - 22:00. czytaj więcej »

28.06.17 Aktualności

Wycieczka rowerowa do czatowni Ptasi Raj

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w ramach akcji ,,Wakacje z MOSiR-em’’ zaprasza do udziału w pierwszej wakacyjnej wycieczce rowerowej po okolicach Elbląga. Miłośnicy dwóch kółek odwiedzą 2 lipca czatownię Ptasi Raj nad Zalewem Wiślanym. czytaj więcej »

28.06.17 Aktualności

Prezydent zaprasza - ruszają wakacje z MOSiR

Rozpoczęły się upragnione przez wszystkich uczniów wakacje, a to oznacza że najmłodsi mogą odpocząć od nauki i swój wolny czas poświęcić na zabawę. czytaj więcej »

22.06.17 Aktualności

Atrakcje podczas Dni Elbląga

Od 23 do 25 czerwca odbędą się Dni Elbląga -jedna z najważniejszych imprez w kalendarzu wydarzeń miejskich. W tych dniach mieszkańcy i turyści będą mieli możliwość uczestniczenia w koncertach topowych gwiazd, a także licznych atrakcjach kulturalnych i rekreacyjno – sportowych. czytaj więcej »

16.06.17 Aktualności

Triathloniści czekają na doping

- To niesamowite startować w swoim mieście, przy tak wielu kibicach, którzy dodają mocy – mówi Marta Maksymiuk, jedna z elbląskich triathlonistek. czytaj więcej »

13.06.17 Aktualności

Metrotest w potrójnej koronie PELA

Zakończyły się rozgrywki Piłkarskiej Elbląskiej Ligi Amatorów HYDROBUD w sezonie 2016/2017 organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. czytaj więcej »