Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


01.09.17 Aktualności

Falkon Cup 2017 - poznaj Łuczniczkę Bydgoszcz

Już za kilka dni w Elblągu rozegrany zostanie siatkarski turniej Falkon Cup 2017 o Puchar Prezydenta Elbląga. W imprezie, która rozpocznie się 7 września, wystartuje także Łuczniczka Bydgoszcz. czytaj więcej »

28.08.17 Aktualności

Falkon Cup 2017 - poznaj ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle

7 i 8 września w naszym mieście rozegrany zostanie siatkarski turniej Falkon Cup 2017 o Puchar Prezydenta Elbląga. Po raz pierwszy przed elbląską publicznością zaprezentuje się aktualny mistrz Polski, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. czytaj więcej »

24.08.17 Aktualności

Zostań ratownikiem wodnym i zdobądź pracę – nowy nabór

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu ponownie zaprasza wszystkie osoby bezrobotne i zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy na kurs ratownika wodnego. Każdy uczestnik, po zdaniu egzaminu i zdobyciu uprawnień będzie mógł rozpocząć pracę na elbląskich pływalniach MOSiR. czytaj więcej »

23.08.17 Aktualności

Turniej dzieci i mecz na 30-lecie Concordii Elbląg

Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy Concordia Elbląg obchodzi w tym roku swoje trzydziestolecie. Główne obchody święta klubu zaplanowano na sobotę, 26 sierpnia, podczas ligowego meczu z Mamrami Giżycko. Z tej okazji rozegrany zostanie Międzynarodowy Młodzieżowy Turniej Piłki Nożnej Piekarczyk Cup 2017 czytaj więcej »

23.08.17 Aktualności

MOSiR zaprasza na turniej koszykówki i bieg na orientację

Przed nami kolejny tydzień sportowych wakacji, który zapowiada się równie ciekawie jak poprzednie. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na bezpłatne zajęcia sportowe zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dorosłych. czytaj więcej »

22.08.17 Aktualności

Wspaniała zabawa na rzece Elbląg

Po raz drugi tego lata w ramach akcji „Elbląg w Formie” odbył się Festiwal Sportów Wodnych, którego współorganizatorem był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. W niedzielę (20 sierpnia) na Bulwarze Zygmunta Augusta na mieszkańców i turystów czekała moc wodnych atrakcji. czytaj więcej »

21.08.17 Aktualności

Piłkarska liga MOSiR czeka na chętnych

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń drużyn do udziału w rozgrywkach Piłkarskiej Elbląskiej Ligi Amatorów HYDROBUD. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 1 września. czytaj więcej »

18.08.17 Aktualności

Kup bilety na Falkon Cup 2017

7 i 8 września po raz kolejny kibice siatkówki w Elblągu będą mieli okazję obserwować na żywo najlepszych siatkarzy w kraju. A wszystko za sprawą turnieju Falkon Cup 2017 o Puchar Prezydenta Elbląga. W poniedziałek (21 sierpnia) rusza sprzedaż biletów na to wydarzenie. czytaj więcej »

18.08.17 Aktualności

W niedzielę Festiwal Sportów Wodnych

Po raz drugi tego lata w ramach akcji „Elbląg w Formie” odbędzie się Festiwal Sportów Wodnych. Już w najbliższą niedzielę (20 sierpnia) na Bulwarze Zygmunta Augusta na mieszkańców i turystów czeka moc wodnych atrakcji. czytaj więcej »

16.08.17 Aktualności

MOSiR zaprasza na tenis stołowy i siatkówkę

W najbliższy czwartek, 17 sierpnia, na wszystkich którzy wakacje spędzają w mieście czekają dwie atrakcje. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza zarówno na turniej tenisa stołowego jak i turniej mini siatkówki dla uczniów szkół podstawowych. czytaj więcej »