Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


14.11.17 Aktualności

Miejska Wycieczka Rowerowa nad Nogatem

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w kolejnej wycieczce rowerowej. Listopadowa wycieczka dla fanów dwóch kółek będzie prowadziła po Żuławach Wiślanych, których krajobraz uległ w ostatnich latach dużym zmianom. czytaj więcej »

09.11.17 Aktualności

Komunikat dotyczący 11 listopada 2017

Informujemy, że w dniu 11 listopada 2017 CRW Dolinka jest czynne w godz. 6:00 - 22:00. Jednocześnie informujemy, iż w w tym dniu kryte lodowisko będzie funkcjonowało zgodnie z obowiązującym harmonogramem. Serdecznie zapraszamy. czytaj więcej »

07.11.17 Aktualności

Bażantarni urocza dla biegaczy

Po raz drugi w obecnym sezonie miłośnicy biegów na orientację spotkali się w Bażantarni. Tym razem w zawodach organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz EKO Gryf przy 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej, wystartowało pięćdziesięciu zawodników. czytaj więcej »

03.11.17 Aktualności

Jeśli nauka jazdy na łyżwach to tylko z MOSiR-em

Rozpoczął się sezon na lodowisku Helena, a wraz z nim rusza kolejna edycja nauki jazdy na łyżwach organizowana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Przez cały zimowy sezon, zajęcia na elbląskim lodowisku prowadzić będzie trenerka, Ewelina Przeworska. czytaj więcej »

02.11.17 Aktualności

Ostatni dzwonek na zapisy do Elbląskiego Biegu Niepodległości!

Czwartek, 2 listopada, jest ostatnim dniem zapisów na IV Elbląski Bieg Niepodległości. Na liście startowej jest już 940 osób, pozostało mniej niż 60 miejsc. To będzie więc rekordowy bieg w historii Elbląga. czytaj więcej »

31.10.17 Aktualności

PUB Sąsiedzi mistrzem jesieni w PELA

Do ostatniego meczu trwała zacięta walka o tytuł mistrza jesieni w Piłkarskiej Elbląskiej Lidze Amatorów HYDROBUD, organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Ostatecznie, zimę na fotelu lidera spędzą zawodnicy zespołu PUB Sąsiedzi, którzy o punkt wyprzedzają AKS Stokrotki. czytaj więcej »

27.10.17 Aktualności

Wystartowała siatkarska Awangarda Volley Ligi

Rozpoczęły się siatkarskie rozgrywki Awangarda Volley Ligi w sezonie 2017/2018 organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Już pierwsze dwie kolejki przyniosły niespodzianki, a do takich na pewno należy zaliczyć dwie porażki obrońców mistrzowskiego tytułu, siatkarzy zespołu LOGBARTRANS. czytaj więcej »

26.10.17 Aktualności

Elbląski Tor "Kalbar" sportowym obiektem roku

Elbląski tor wrotkarsko-łyżwiarski "Kalbar" został wyrózniony w ramach ogólnopolskiego konkursu Budowniczy Polskiego Sportu. Wyróżnienie odebrał wczoraj w Warszawie Witold Wróblewski prezydent Elbląga, a dziś poinformował o nagrodzie podczas konferencji prasowej. czytaj więcej »

24.10.17 Aktualności

Bieg Niepodległości - Pobiegnij i pomóż choremu chłopcu

Już prawie 900 osób chce wziąć udział w IV Elbląskim Biegu Niepodległości. - Apelujemy do biegaczy o to, by nie czekali do ostatniej chwili z zapisami, bo mogą się rozczarować, a tego chcielibyśmy uniknąć – apelują organizatorzy. Dzisiaj przedstawiamy kolejne szczegóły na temat imprezy. czytaj więcej »

23.10.17 Aktualności

PELA na jesiennym finiszu

Kolejne mecze rozegrały zespoły uczestniczące w rozgrywkach Piłkarskiej Elbląskiej Ligi Amatorów HYDROBUD, organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. czytaj więcej »